Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » Mit tud tenni ellene az...

Mit tud tenni ellene az állatvédők?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Nagyon szomorú vagyok mert a szomszédom megint vett egy kutyát (ez a 4.-ik) és megint kínozza. Szomjaztatja, éhezteti, kivan kötve egy láncra, és bántja. De mi csak a kiskutya nyüszítését halljuk. Mit csináljunk? Elviletileg ha több kutyával csinálja ezt akkor tudnak csak elvenni tőle, vagy mosmár így is?

2014. júl. 26. 19:24
 1/8 anonim válasza:
88%
Miért nem hívtátok még fel a rendőrséget?!
2014. júl. 26. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Mivel akkor gyorsan kiengedi a kutyát stb..
2014. júl. 26. 19:30
 3/8 anonim ***** válasza:
valahogy pl létráról fotózd és videózd le a kutyát aztán mutasd meg a rendőröknek
2014. júl. 26. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Ezzel csak az a baj hogy mindig van kint egy "Figyelő" aki nézi ki mit csinál.
2014. júl. 26. 19:39
 5/8 anonim ***** válasza:
úgy értettem hogy a saját házad udvaráról csináld ezt vagy pl egy fa mellet mintha metszenéd vagy valami
2014. júl. 27. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Felhívod a jegyzőt, a rendőrséget vagy a helyi menhelyet, állatmentőket. Ha látod, hogy mit csinálnak a kutyával, nyilván fotót is tudsz készíteni, nem?
2014. júl. 30. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Endr 72 válasza:

a fészbukkon keresd meg a tetovált állatvédőket,illetve a radikális állatvédőket.

Írd meg mit láttál,és ők tenni fogják a dolgukat.

2014. aug. 11. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 k.zl ***** válasza:

Tegyél bejelentést a rendőrségen, vagy a közjegyzőnél. És írj az állatvédő szervezeteknek is. Ne legyél már ennyire mafla, istenem! Én is jelentettem már fel valakit, mert megölt egy kutyát és nem ettek meg a rendőrök. Persze pofákat vágnak, mert nem tartják elég fontosnak az ügyet, de kötelességük eljárni, mert az állatkínzás büntetendő.

Történt már valami?

Csináltál már valamit?

2014. aug. 17. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!