Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » Kutyaviadal! Érdemes?

Kutyaviadal! Érdemes?

Figyelt kérdés
Egy ismerosom altal bekerultem egy korbe. Kutyaviadalokat tartanak. Felnott ferfiak, aki altal bejutottam, mar botronben is jart, nagy penzekrol van szo. Probaltam "beepulni" es most odaig jutottam, hogy megnezhetem a viadalt. Ezt eddig nem engedtek. A pasas kutyaja "grand champion" most lesz a kovetkezo meccs. Erdemes elefolyni es rendorseget ertesiteni, vagy inkabb tunjek csak el?

#játék #harc #állatkínzás #pitbull #kutyaviadal #grand champion #game pitbull
2014. szept. 15. 09:29
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Én is azt javaslom, hogy várj vele kicsit, ne az első alkalommal hívd rájuk a rendőrséget. Már csak azért is, mert lehet, hogy ha elmész pár alkalomra, és látják, hogy nem köpöd be őket, utána lehet, elmondják a helyszínt is. De az állatvédőkkel addig is beszélhetsz, csak vigyázz, nehogy lebukj. Ja, és akármennyire is fájó dolgokat fogsz látni, próbáld meg leplezni, mert ha észreveszik rajtad, hogy sajnálod az állatokat/sírsz,stb, akkor tényleg rád fognak először gondolni. Remélem jó színész vagy. Ilyen alkalomkor egyébként annyira összeverekedhetnek az állatok, hogy az egyik ott maradhat elvérezve, vagy súlyosan megtépve (fél állkapocs letörve,stb, csak hogy ismertebbeket említsek). Szóval nem csak arról szól, hogy ki ugat hangosabban, hanem nagyon durva. Én láttam videón ilyet, soha többet nem akarok ilyet látni, főleg nem élőben. De ha őket lebuktatod, megmenekülne valamennyi kutya:) Ha nem börtönben végzik, valószínűleg jönnek újabb áldozat kutyák, de az lenne a jó, ha sok bizonyíték is lenne (képek, videók), mert akkor többre mentek. Az állatvédőkkel beszélj, hátha tudnak segíteni rejtett kamerában, stb..:)

Ja, és vigyázz magadra! Telefon (amiben van nyomkövető, de azt hiszem mindegyikbe van már manapság) mindig legyen nálad, és mindig tudjanak az állatvédők róla, ha ilyenre mész, mert ha másnap nem jelentkezel, akkor ők szólnak a rendőrségnek.

2014. szept. 29. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Szia, na miújság? Lett valami fejlemény?
2014. okt. 24. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
Szerintem vedd fel a rendőrséggel a kapcsolatot és ha elvisznek csak írj egy sms-t vagy valamit és amikor letartóztatnak menj velük és aztán majd ha nem látják elmész. És ennyi nem is te voltál
2015. márc. 17. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!