Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Olyankor mi van hogy ha a...

Olyankor mi van hogy ha a kutyát szeretném kivinni de mihelyst megérzi hogy kicsit hidegebb van kinn futna be és szegényem nagyon remeg? Érdemes ilyenkor erőltetni a kinntlétet persze szobatisztaság céljából. Előrebocsátom ölebről van szó!

Figyelt kérdés
2014. szept. 14. 18:09
 1/7 anonim ***** válasza:
El is hiszem, hogy fázik! Varrj vagy vegyél neki ruhácskát.
2014. szept. 14. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 KGabi0000 ***** válasza:
Ruhát raktál rá?Pórázzal vidd ki,legalább a dolgát végezze el,utána bemehet.
2014. szept. 14. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
23%
Inkább fél az utcától, a zajtól, vagy megijedt egyszer, ezért nem akar kimenni. Egyenlőre csinálhatod úgy, hogy egy dobozban homokot tartasz, és egy ideig oda piszkoljon. Majd később megint megpróbálhatod, hogy kiviszed, hátha megnyugszik.
2014. szept. 14. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek!!!!
2014. szept. 14. 18:32
 5/7 anonim ***** válasza:

Jézusom, ez most komoly? :D Úgy ugrálsz, ahogy a kutya fütyül? Ha séta van, séta van, pont.


Ha fázós, adsz rá egy egyszerű kutyakabátot. Nyakörv/hám, póráz felcsatol, ajtó kinyit, indulás határozz lépésekkel. Ha makacskodik, aprót rántasz rajta, amint jön magától, lazítod a pórázt és így tovább. Te legyél laza, ne nyugtatgasd, le se bagózd, csak menjetek sétálni.


Amikor már mentek egy ideje megdicsérheted, adhatsz jutalomfalatot, ültesd le, kérj pacsit, stb, jutalmazd. Így rá fog jönni, hogy semmi rettenetes nincs a hideg idős sétáknál.


Enyém retteg a víztől és bizony égszakadás volt, mikor pisi idő volt és ki kellett menni. Ráadtam egy esőkabátot, vittem egy ernyőt magamnak, kicsit felé is tartottam és mikor megmakacsolta magát a kapunál én szépen mentem tovább hiába makacskodott. Nem tetszett neki az eső, de rájött, hogy hiába hisztizik menni kell. Első fánál kipisilte magát egyszerre, következőnél kakilt és mehettünk is haza :D

2014. szept. 14. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
határozott
2014. szept. 14. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Érdekes ezek a problémák mindig ölebeknél jönnek elő. Valahogy egy németjuhászt senki nem akar kutyapelenkára szoktatni....


Annyira nincs hideg hogy fázzon, max ha kölyök. Ha esik adj rá kabátot, egyébként meg mozogjon. Ha most fázik, mi lesz vele télen?

2014. szept. 15. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!