Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » A szomszéd titokban macskára...

A szomszéd titokban macskára vadászik. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Az a szóbeszéd járja a környéken, hogy a szomszédom( elzárkózott, magának való ember, senki sem ismeri )begyűjti a macskákat mindenhonnan a faluból. Persze hülyeségnek gondoltam. Egyszer viszont átnéztem a kerítésen, és kifeszített állatbőröket láttam száradni. Azt mondják a húst meg is eszi. Mit tegyek, jelentsem fel?
2014. okt. 1. 21:39
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
"szóbeszéd". Honnan tudod hogy nem pl szűcs?
2014. okt. 1. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
nem plüssről beszélnek, minden macskát összeszed a környékrről, és azok a bőrök...
2014. okt. 1. 21:49
 3/12 A kérdező kommentje:
ja hogy szűcs, nem hinném, akkor biztos lehetne tőle vásárolni, meg tudná mindenki hogy van ijen mester is a faluban
2014. okt. 1. 21:50
 4/12 anonim ***** válasza:
Pedig átlag ember nem bajlódik a bőr kikészítésvel, mellesleg nem is nagyon ért hozzá, főleg ilyen kis állatnál amit egyébként senki nem is akar megvenni, ha macska. Ha ő viselné akkor nyilván látható lenne rajta, ha csak otthon viselné titokban akkor meg nem tenné közszemlére a bőröket. Ha pedig én el akarnék zárkózni, kakor legkevésbé a legközelebbi faluvan tudatnám mit csinálok, mert akkor egy óra múlva mindenki tudja. Sztem továbbra is pletyka.
2014. okt. 1. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
hát remélem, már csak az a kérdés hová lett az a tizennehány macska?
2014. okt. 1. 21:59
 6/12 anonim ***** válasza:
ha a szomszed titokban macskakra vadaszik, te kezdj el titokban a szomszedokra vadaszni...
2014. okt. 1. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Jabberwocky88 válasza:

"ijen" Gratulálok, te sem voltál ötös nyelvtanból :D

Amúgy szerintem sürgősen lépned kéne valamit, mert ez tűrhetetlen. Nem biztos, hogy a feljelentés lenne a legjobb mód, inkább lépj kapcsolatba valamilyen állatvédő szervezettel, majd ők a hatósághoz fordulnak. (ezzel sok kellemetlenséget elkerülhetsz)

2014. okt. 1. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
8%
Eltörném a csontjait - csak miután 1000%ban megbizonyosodtam a bűnösségéről.
2014. okt. 6. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Medvi ***** válasza:
10%
Ha ez igaz, akkor a szomszédod tuti, hogy őrült, pszichopata gyilkos, mindenképp lépni kellene. Tényleg az lenne a legjobb, ha állatvédőknek szólnál és ők intézkednének!!!
2014. okt. 6. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
hivd ki rá az állatvédőket és ők majd kihivják a rendöröket
2014. okt. 7. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!