Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » Rám uszíthatják az ántsz-t...

MIKLÓS18 kérdése:

Rám uszíthatják az ántsz-t azért mert 1,5 szobás,40 nm-es panellakásban egyszerre több macskát tartok-de szigorúan gondozom őket?

Figyelt kérdés
van több macskánk egy panellakásban akiket a régi,családi házban lakó gazdájuk,aki rokonom,de 70 éven felüli és vannak eü.godnjai nem tart el többé,mert nehezíti benne az eü.gondjai!rám bízta őket,de semmiképp nem akarom őket kivégezni,macskamenhely nincs a hatókörömben,én azóta meghirdettem a face-n is meg a jófogás-on is őket 1 hónap eltelt,de még érdkelődés sem volt!!de több beképzelt 70 éven felüli lakótárs-asszony már fenyeget pedig szívem-lelkem kitéve takarítunk utánuk gondozzuk őket!!ránk jöhet az ántsz??szívesen fogadnék jogász vagy állatvédő válaszát de kérem kioktató válasz ne érkezzen!csak lényegretörő!

2014. nov. 1. 22:53
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
és sosem jöttek be csak a kapuban szitkoztak egyszerre 8 lakótárs van köztük több olyan is,aki e panelban csak albérlő...egy 70 éven felüli asszonyság volt a toborzó...de ha egy családtagom nem fog le,rézfokossal sújtottam volna a lázadókat!!!!
2014. nov. 5. 23:00
 12/14 A kérdező kommentje:
nem jöttek be az öregasszonyok az ajtóig jöttek hoztak több általuk toborzott nem öreg lakótársat és szitkoztak engem ...majdnem rézfokossal sújtottam közéjük..szerencsére lefogott egy rokonom!!!1 hangadót követett mindenki majdnem pár lakó kimaradt a vitából...
2014. nov. 5. 23:02
 13/14 anonim ***** válasza:

Nem tudom sajnos, hogy ki az illetékes az ügyben. Hogy a lakás a tiéd-e, vagy bérled. De én a helyedben mindent pöpecül kitakarítanék, rendbe tennék otthon. Aztán elhívnám az ántsz-t, vagy közjegyzőt, vagy nem tudom kit kell, hogy nézze meg, szerinte szenvednek-e az állatok, ártasz-e ezzel a lakótársaknak, és ha nem, azt adja írásba is.

Vagy pedig egyszerűen csak tényleg ügyelj mindig, hogy rendezett legyen minden (különösen a macskaalom, a macskák állapota). És mondanám a banyáknak, hogy ha akarják hívják az antsz-t, vagy akit akarnak, szívesen látod őket, mert úgyis mindent rendben találnak.

2014. nov. 6. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg a banyát nem kér-e egy cicát? Seprűt is adsz hozzá :-D Húzzon el a pi.....ba
2014. nov. 21. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!