Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » A szomszéd bácsi molesztálja...

A szomszéd bácsi molesztálja a kutyát?

Figyelt kérdés
Sokszor hallok fura hangokat tőle, van amikor a kutya nyüszit és utána a bácsi liheg. Illetve tegnap láttam ahogy "alányult". Lehetnek a kutyának ilyen igényeivagy miért csinálja?
2014. nov. 15. 09:52
 1/10 anonim válasza:
78%
Ez most komoly? :DD Legközelebb vedd fel videóra és közöld vele, hogy ha nem hagy fel ezzel a magatartással, kénytelen leszel a felvételt megmutatni pár embernek( pl. családjának, ha van)
2014. nov. 15. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
48%
Te ezt mind látod és hallod! Tehát a szomszéd bácsi előtted csinálja! Látom szombat van. Nincs ma iskola.
2014. nov. 15. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
86%
Állatvédőknek szolj, ha megvizsgálják a kutyát látszik rajta h erőszak áldozata-e
2014. nov. 15. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

2 gyerekes anyuka vagyok de ne zavarjon.


Igen van szemem és fülem mi ezzel a baj?

2014. nov. 15. 15:00
 5/10 anonim ***** válasza:
80%
Vannak ilyen emberek sajnos akik kepesen meg az allatot is zaklatni. Bele sem merek gondolni emberrel mit tenne. Szerintem figyeljed mit csinal. Eddig csak hallottad? Ha kinti kutya valahol less ki ha zajt hallasz. Aki irta hogy vizsgaltasd meg igazat szolt. Jo ötlet.
2014. nov. 15. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
84%
szegény kutya... Nézd meg, hogy biztos-e, és utána szólj az állatvédőknek.
2014. nov. 15. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
66%
Miaz hogy alányúlt? A kutya szokott nyüszíteni is. Fantáziád az elég furcsa, perverz.
2014. nov. 16. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
73%

Szépen fognék egy szívlapátot és hátba küldeném vele a vén köcsögöt,mikor a kutyával szórakozik.

Ha meg az enyémmel próbálkozna,már jöhetne érte a dögöskocsi.Mármint az öregért.

2014. nov. 16. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
40%
Azért ez tényleg furcsa, hogy két gyerekes anyuka ként ilyen dolgok megfordulnak a fejedben. :D
2014. nov. 21. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
93%
Vannak ilyen emberek,akik az állatokra gerjednek :/ Sok furcsa ember él ezen a világon,ezek az állati imádok azért elég ritkák!De ha jól tudom ezért komoly büntetés jár neki! Én már olyanról is halottam aki a kocsikra gerjed,és azuokat dug...a xd
2014. nov. 26. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!