Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » Ilyenkor kinek kell szólni?

Ilyenkor kinek kell szólni?

Figyelt kérdés
Van a szomszéd utcába egy 2 kutyás öregasszony. Egy vizsla meg egy keverék kutyus. Soványak és csapzottak szegény kutyusok. Minden áron próbáltam nekik segíteni de az öregasszony nem engedte. Nemrég arra vittem a saját kutyámat és persze a 2 kutya elkezdte ugatni az enyémet:) ami persze egy normális dolog. De egyszer csak azt veszem észre nyílik az ablak és kiszól belőle az öregasszony hogy ha még egyszer erre sétáltatom a kutyámat akkor nem tudom mit csinál ( végét nem értettem). Egyből a barátnőmhöz vettem az irányt aki szintén arra szokott sétálni a kutyájával és elmeséltem neki a történetet. Azt mondta neki is mindig ki szól az asszony de ő nem akar konfliktust, továbbáll. Én viszont nem hagynám annyiban mert az utca közterület. Szegény kutyákat mindig befenyíti és nem mernek egy mukkot se szólni, egyébként nagyon barátságosak.

2015. jan. 12. 21:18
 1/6 Mate2004 ***** válasza:
Önkormányzat, állatvédő egyesület!
2015. jan. 12. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Csak a kórosan sovány, éhhalálhoz közeli kutya számít, sima soványság nem. A vizsla amúgy se hortdó fajta. A szőr csappzottság senkit nem érdekel. Az, hogy rászól a kutyákra ne ugassanak milyen meglepő továbbra sem állatkínzás.

Azmeg, hogy kiszól az ablakon egyéni joga, el kell küldeni a halálba, az meg a te jogod.

"Én viszont nem hagynám annyiban"

Igen, azért futottál el előző alkalommal is...

2015. jan. 13. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Miért is szeretnél szólni bárkinek is?

Mennyire soványak a kutyák? Fotód van róluk? Anélkül bejelenteni sem érdemes, mert ennyi erővel az én kutyámat bejelenthették volna, mikor betegség miatt lefogyott, ilyen időben meg fürdés után 10 perccel úgy néz ki, mint egy mocsári szörny. És igen, én is rászólok, ha kint őrjöng, vagy behívom. Ha van a kutyáknak háza, van nekik mit enni, inni, akkor ezen semmi bejelentenivaló nincsen.


Az utcán meg sétálgassál nyugodtan, közterület.

2015. jan. 13. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ne érdekeljen,hogy mit pofázik,ha legközelebb is kinyekereg az ablakából,mondd meg neki,hogy ne képzelje már azt,hogy nem sétálhatsz ott,ahol akarsz,csak azért,mert ő mondta....A kutyákkal sajnos tényleg nem lehet mit kezdeni ebben az esetben.
2015. jan. 13. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy őrült a szegény néni, inkább kerüld el, de semmiképp ne állj le vele veszekedni, nincs semmi értelme.
2015. jan. 15. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Az ilyen öregeknek már nincs jobb dolguk mint szivatni az embereket mert unják magukat...

Engem azért jelentett fel egy idős hölgy mert szerinte a wifi router radioaktív hullámaitól halt meg a macskája.

Az ilyennel nem kell foglalkozni a kutyák meg nem a tieid szal nincs közöd hozzá mit csinál vele annyit max megtehetsz, hogy megejtesz egy telefont az állatvédőknek, hogy ez és ez van.. vagy csinálnak valamit vagy nem...

Ja és nyugodtan sétálj el a háza előtt nincs bele szólása mivel közterület az ilyet le kell szarni..

Én már csak azért is elmennék a háza előtt napi 5 alkalommal direkt...

2015. febr. 3. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!