Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » Mit csináljak a kutyámmal?

Mit csináljak a kutyámmal?

Figyelt kérdés
Van egy palota pincsim amit ugye házba kellene tartani de anya nem engedi..falun élek és van udvarunk de mivel tömbházba lakok nincsen kerités és reggel amikor hagyom szaladgálni fut ki az útra és sok olyan eset volt,hogy az autó szinte elütötte..éjjelre bezártam egy kis házba és nem ment el.. s most megkötöttem,,szerintetek hogyan oldjam meg hogy ne fusson el?
2015. jan. 21. 15:21
 1/9 anonim ***** válasza:
71%

Nem megkötni kéne, hanem NEVELNI! Foglalkozni vele. Miért nem engedi anyukád, hogy a házban legyen, Egy ilyen kutyát nem szabad kint tartani!

És ivartalaníttatni sem ártana, mert az ivarosság miatt is szökhet tüzelési időszakban.

2015. jan. 21. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
71%
A megoldás, hogy gazdát keresel a kutyának.
2015. jan. 21. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
71%
ilyet csak azok mondanak akik nem képesek foglalkozni vele ha meg anyud nem engedi minek engedte meg? ilyet csak lakásba szabad tartani ez nagyon kényes állat és mivel kicsi is vigyáznod kéne h kinn esetleg ne fagyjon meg meg ne szökjön meg ez neki nem élet már bocsánat de ez a fajta kutya ahhoz van szokva h a szobában melegben futkározik... ajánlom h hisztizz egy kicsit h engedje be anyud és próbáld meg ugy kérni h szobatisztára neveled a kutyusod
2015. jan. 21. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
71%
Szerintem keress neki gazdit, mert ez a fajta kutya benti tartásra való.
2015. jan. 21. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
69%
Tényleg bent kéne tartanod! Add oda valakinek! Nekem is meg volt kötve de nekem Rottweilerem van. De láthatatlan kutyakerítéssel meg kifárasztással elértem hogy ne szökjön el és sokan kérdezik hogy neveltem olyanra amilyen!
2015. jan. 22. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Itt az egyetlen jó döntés az, ha ivartalaníttatjátok és utána örökbe adjátok! Ezután pedig soha többet nem gondolkoztok kutyatartáson! Pincsi, a lakásban a helye, az meg végképp undorító, hogy ennyire nem fontos nektek a kutya, hogy kikötve tartsátok és simán hagyjátok, hogy elüsse egy kocsi! Pff...
2015. jan. 22. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Hiába pontozza a sok nagyokos le a válaszokat, a palotapincsi nem kinti kutya! Minek vitted haza egyáltalán? Meg minek neked az a kutya?

Kinti kutyának, ha azt akarjátok, hogy őrizze a házat, vehettetek volna egy olyan kutyát, ami nagytestű, bár kerítés nélkül azt sem kéne!

Keress egy palota pincsi fajtamentést, és add nekik át, ők majd találnak neki normális helyet!

2015. jan. 22. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Kincsoke 04 válasza:
Ha meg kicsi megtudod tanitani neki hogy ne szokjon el.De ha nem engedik tenyleg keress egy uj gazdat neki.
2015. jan. 23. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Kösd ki.
2015. jan. 26. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!