Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » Szerintetek az emberiség...

Szerintetek az emberiség megfog még szenvedni az állatok kínzásáért?

Figyelt kérdés

Belenéztem a Földlakók című filmbe, és a ********************************* körülbelül. Az emberi faj az mentálisan beteg, egyszerűen nem érdemel életet!!!!!!


Nagyon remélem, hogy szenvedni fog mindenki!!!!


2015. febr. 6. 19:28
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
92%
A mindenkibe te is beletartozol. :-)
2015. febr. 6. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Nem érdekel, nem véletlenül veri így a népet a sors!
2015. febr. 6. 19:35
 3/13 anonim ***** válasza:
50%
Téged ver a sors? Részvétem. Nekem éppen jó irányba halad az életem, soha ilyen jól nem ment azelőtt, és még jobban bízok. :-)
2015. febr. 6. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
64%
Nem csak az àllatkìnzàsèrt fog szenvedni hanem ùgy àltalàban a felelőtlensègèrt. Ebbe beletartozik a környezetszennyezèstől kezdve a gyerekvàllalàson àt a felelőtlen àllattartàsig minden. Szerintem.
2015. febr. 6. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
65%
Én úgy látom, hogy most kezd igazán belendülni a megújuló energiaforrások használata, mind az otthonok mind a járművek tekintetében, a szelektív hulladékgyűjtés terén is javulás van.
2015. febr. 6. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
94%
Az "emberiségbe" te is beletartozol, sőt én is. Nem felháborodni kell ezeken a dolgokon, hanem változtatni kell. Nem majd, nem holnaptól, hanem már most. Nem másokon, nem az emberiségen, hanem magadon és a dolgokon, amin tudsz. Ezek többnyire apró lépések, viszont rengeteget jelentenek, pláne hosszú távon. (még mielőtt bárki kötözködne, vega vagyok 3 éve, szelektíven gyűjtöm a hulladékot, nem pazarolok, menhelyre járok önkénteskedni és ideiglenes befogadó vagyok) Példát kell mutatni, a jo példa ragados! ;)
2015. febr. 7. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

No,mindjárt belenézek abba a filmbe.

Kedves kérdező! Örülök neki, hogy Téged sem hagy hidegen a dolog. Az előttem válaszolóval nagymértékben egyet értek.

2015. febr. 8. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Szóval mint mondottam nagy- és nem teljes mértékben.

Sajnos minden a kib....tt pénzről szól és nagyon sok kegyetlen állat van, akik embernek nevezik magukat.

Azt tudom, hogy bikaviadalokat nem fogom támogatni jegyvétellel, mivel nem vagyok kváncsi rá hogyan knozzák őket. De az sem jó, ha becsukom a szemem.

A hústermelésből is túlkínálat van, mások meg éheznek..és van egy csomó pénzéhes ember akik eladják a romlott husokat. Vannak infoim, hogy pl. a németek eszik a friss husokat, a lejárt szavatosságúakat mindenféle vegyszerbe beáztatva eladjád ide is..

2015. febr. 8. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Én gyűlölöm az állatkínzást, és teszek is az állatokért, de ettől független nem értem a kérdésedet.


Miért lenne neked jó, ha szenvedne MINDENKI?

Hogy csak az állatoknál maradjunk, a mindenkibe azok is beletartoznak, akik évek óta az állatok mentésével güriznek, saját pénzből látják el őket, és rehabilitálják a bántalmazott állatokat.


Tehát Ők is szenvedjenek? Nem értem

2015. febr. 9. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
A krokodil könnyeket ejt. Az oroszlán megfojtja az állatot mihamarabb, de látszik a szemén a szomorúság, ahogy a fogai között leheli ki valaki a lelkét. De neki is ennie kell vérszomja miatt. De azt mondják ez a természet és megeszi a gyenge, beteg állatot. De ahogy észrevettem a kicsiket szokták. Szóval aki nem elég gyors és ha nem védik... A macska játszik az egérrel, hogy cukor termelődjön. Némelyik ember viszont teszi ezt a pénz iránti szeretetből vagy mert egy szad.... állat. Vagy mindkettő. Talán lehet benne vmi, hogy akiknek le kell vágniuk egy állatot, azok némelyikénél át kell mennie gyűlöletbe iránta, hogy meg tudják tenni. Aztán itt kibújik milyen fehér a fog. DE! Ott van az embernek a választás lehetősége, hogy vagy inkább éhen hal mintsem állatot kínozzon vagy teszi ezt humánus módon vagy választ másik kenyérkereseti módot. Bár biztos van olyan, hogy a pénzsóvár búza gátlástalan főnökök megmondják az éhen halás küszöbén családjával álló embernek, hogy vagy levágod a delfint vagy jön más helyetted. Aztán a delfinen éli ki az éhbérér dolgoztató főnök iránti gyűlöletét. Na ez a nagyon rossz!!! Ha nem követné a barom parancsokat, henem használná a fejét, akkor biztos ki tudna találni valami nagyon jó megélhetési módot. Amivel jobbá teszi a világot és a család is boldog, van bőven mit enni..
2015. febr. 9. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!