Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » S. O. smit fognak tenni ebben...

S. O. smit fognak tenni ebben a helyzetben, az allatvedok?

Figyelt kérdés
sziasztok. panelakasban lakunk,es 4 lako bejelentette,hogy mi verjuk a kutyakat,nem viszem oket setalni. kijott az allatvedo. hat en lemeredtem,elmagyaraztam nekik hogy ket szukam van ,van hogy osszekapnak valamin de szoktatjuk rola de nem verjuk ugy ,hogy reggelig uvoltsonenek max a seggere csapunk ,azt is epp hogy . viszont lattak az allatvedok,hogy szepek,egeszsegesek,es nem latszik,hogy verve vannak chipjuk megvan meg egy kutyanak hianyzik a veszettseg oltad ami elmaradt egy 3 honapot de megbeszeltem az orvossal a dolgokot. nem ertem a kutyaimat miert fenykepezte le?? esetleg megis elviszik tolem oket? pedig nem verem napi 3 orat vagyunk lent veluk.es emelett futunk is.
2015. febr. 21. 00:21
 1/7 anonim ***** válasza:
Állatvédők nem,csak a zsaruk vihetik el.
2015. febr. 21. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
80%
Szerintem , h ha latjak h egeszsegesek , nincs semmi bajuk , tehat nem bantjatok oket akkor nem viszik el .. Szeretem , amikor az emberek egybol mindig tudjak , h mi tortenik .. Mi is panelban lakunk es van egy irfarkas kutyank , tehat jo nagy darab .. Es testveremet egyszer kutya setaltatas kozben leszolitotta egy no h latott egy nagy kupac kutya szart es biztos mi hagytuk ott .. Hogyne! Csak akkor hadjuk ott , ha olyan helyen vagyunk eppen ahol nem feltetlenul kell ossze szedni .. Na mind1! Szoval ha vernetek a kutyakat az biztos latszodna .. Es igen a kutyak neha ugatnak , de ha ez zavar valakit , akkor kervenyeztesse h ne lehessen kutyat tartani a hazban , de ne egybol az allatvedokhoz rohanjon ..
2015. febr. 21. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
78%
Egyik szomszédomat is feljelentette a szomszédja,mert hogy egész nap verik a kutyát,a kutya meg visít,nem nevelik,nem kap kaját stb. Persze ebből semmi sem igaz,szóval nem lett belőle semmi.
2015. febr. 21. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
14%

Mindenekelőtt:én nem tartanék kutyát panelban. Ez a véleményem,mert nincs mozgásterük. Annál jobban szeretem az állatokat.


A kérdésre válaszolva: Az állatvédők tehetnek egy szívességet,mert eddig csak a kutyával meg macskákkal foglalkoztak. TAK!


A szomszédaid meg sz@Rrágók. Majd ha nem tudsz aludni a papagáj miatt vagy macskapisi szagú a lépcsőház akkor dumáljanak! ;)

Egyébként szerintem egy vén szatyor küldte rád...olyanskit régen használtak.

2015. febr. 21. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
Panelba állatkínzás kutyát tartani szoval lehet elveszik őket.
2015. febr. 21. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
azert veszik el mert panelba tartom? pedig le vannak mozgatva ahogy irtam.
2015. febr. 21. 14:32
 7/7 anonim ***** válasza:

Nem , dehogyis, nem fogják elvinni. Az 5. válszoló nyilván a véleményét írta le.

Szerintem örülj, hogy kijöttek, nyilván minden ilyen bejelentés komolyan kell venni. Gondolj bele egy másik esetbe megtörténik, hogy bejelentik, tényleg állatkínzásról van szó és ki se mennek.

Amúgy is, mint írták az állatvédők nem tudják elvinni a kutyát, csak ha lemondasz róluk, vagy a rendőrség segítségével elkobozzák. ( ez csak nagyon komoly eseteknél történik meg sajnos és így sok rossz tartási körülményekben élő kutya ott marad a "gazdánál" . )

A bejelentő, megy egy igazi f.@.szk@l@p, tipikus semmi dolgom ezért irigylem a szomszéd életét, örömét.........

2015. febr. 22. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!