Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » Kóbor kutyák ellen ez megoldás...

Kóbor kutyák ellen ez megoldás lehet?

Figyelt kérdés

Nagyon sok kutyát látok nap mit nap csont soványan kóborolni. (rosszabb mikor a fölösleges állatot halálra kín izzák mert csak.)


Nem lenne az megoldás hogy mikor van az éves veszteség elleni oltás akkor egy olyan injekciót is beadni ami gátolná a fogantatást és esetleg teljesen meddővé tenné a kutyát és azért kellene fizetni hogy NE adják be az injekciót.

Egy 10 év után talán már alig lenne "fölösleges" kutya és még az utolsó utcai vegyes kutya is "értkes" lenne.


2015. márc. 19. 17:40
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen, szerintem nem azert nem adnak ilyen injekciót mert nem akarnak, hanem mert nincs.
2015. márc. 19. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ilyen injekcio nincs. Van fogamzásgátló nekik is, azt néhány havonta kell nekik beadni, de hosszú idő után méhrákot, méhgyulladást okoz. / Olcsóbbá tenni az ivartalanítást, és kötelezővé. Ez az egyetlen megoldás.
2015. márc. 22. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
És ha kötelező is lenne szerinted érdekelne az sok tuskó embert?
2015. márc. 26. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szerintem többet érne, ha mindenki csak úgy fogadhatna örökbe állatot, ha (nem a törzskönyves kutya) minden kutya után ivartalanítási kötelezettség lenne, szerződéssel, és ha lenne olyan szervezet, ami az egész országban ezt ellenőrizné, főképp a cigánytelepeken..

Először tuti hogy nagyon-nagyon sok állat lenne az utcán, de pár év után lehet, hogy megváltozna az ország.. Csak azt nem tudom, hogy addig azt a sok kutyát hova tennénk, mert ugye a menhelyeket nem kell támogatni, csak a nyamvadt focit, meg a cigányokat, hogy legyen luxuséletük..

2015. ápr. 5. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem olcsóbbá kellene tenni az ivartalanítást és ellenőrizni hogy a menhelyről hozott kutyákon tényleg elvégezték-e.
2015. ápr. 8. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!