Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ugatós kutya ellen ez megoldás?

Ugatós kutya ellen ez megoldás?

Figyelt kérdés

Arra gondoltam, elkapom a szomszéd kutyáját. Elviszem egy állatorvoshoz, és átvágatom a hangszálait. hm?

A szomszédot nem zavarja (nyílván, mert kifele ugat az udvarról, a kerítésnél)

Megmérgezni sajnálom, bántani a szomszédot kéne.


Mit gondoltok, van Mo-n ilyen műtét? Mennyibe kerül? Nagyon etikátlan?

Hogy altassam el? :)



2015. márc. 14. 20:52
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
88%
Hát drágám, ha nem troll vagy, akkor végtelenül hülye :) Ez bűncselekmény ám, és nehogy azt hidd, hogy a rendőrség nem tudja kikérni az IP-det a gyakoritól.
2015. márc. 14. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Létezik ilyesmi műtét, de nem csinálják meg a két szép szemedért, az tuti.

Ha sikerülne is, a kutyát elkapnod, akkor

1. Kinevet az állatorvos, mert nem te vagy a gazda, nincs nálad az oltási könyv, stb.

2. Ha sikerülne is, a végén még akár börtönbe is kerülhetnél (és az állatorvos is kapna), mert loptál, betörtél és más tulajdonát rongáltál/ állatot kínoztál.


A jegyzőnél kell jelezni a problémát és birtokvédelmi eljárást kezdeményezni.

2015. márc. 14. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:
9%

Kutya azért van hogy ugasson!!!!

Azt teszem hozzá hogy nagyon rendes vagy hogy nem ölsz meg egy állatot csak azért mert idegesít téged.

2015. márc. 14. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
De most miért gáz? Ettől nem fog kevesebbet érni, nem fájdalmas... Nem én fogom műteni, bár szívem szerint megtenném...
2015. márc. 14. 21:00
 5/15 A kérdező kommentje:
Hagyjál már ezzel a kutya azért van, hogy ugasson. Lófüttyöt. Nekem nem azért van. Nálam, házőrző, és család tag. Ha ugat, akkor megnézem, hogy miért, mert jó oka van. A szomszédé meg folyamatosan mindenért, okkal ok nélkül.
2015. márc. 14. 21:02
 6/15 A kérdező kommentje:
#akumi Mi a büncselekmény? A kutyahangszálműtét, állatorvos által?
2015. márc. 14. 21:03
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Más kutyáját ellopni, és kárt tenni benne.
2015. márc. 14. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Ez ugyanaz a kategória, mintha ellopnád a szomszéd autóját, és összetörve vinnéd vissza. Oké, nyilván nem egy totálkárral egyenértékű, a másik oldalról viszont amíg ugye az autót meg lehet javítani, addig egy kiműtött hangszálat már nem raksz vissza a kutyába sehogy, szóval ilyen szempontból jóval súlyosabb dolog.
2015. márc. 14. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:
87%
Szerintem a kérdező hangszálát kellene elvágni, meglátjuk milyen lenne ha a szomszédod elaltatna és átvágná a hangszálad, mert akkor átéreznéd milyen egy kutyának ha nem hallják az ugatását!
2015. márc. 14. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Mert ugye az a fontos, hogy a kutya hallja a saját ugatását... Veled se lehet könnyű. Lehet a te szomszédod vagyok, és a te kutyádról beszélünk :D
2015. márc. 14. 21:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!