Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » Ha találtam cicát de nem...

Ha találtam cicát de nem tudom befogadni akkor állatmenhelyre be lehet vinni kell érte fizetni vagy hogy zajlik az a dolog ha be akarok valamilyen állatott vinni a menhelyre?

Figyelt kérdés
2015. máj. 29. 20:04
 1/5 anonim ***** válasza:

A "gyepi" befogadja. Az Illatos úton (Budapest) 2 hétig (amíg a gazdáját keresik) a sorsa rendezett, azonban a vidéki gyepik között van néhány nagyon rossz hírű

Az állatmenhelyek akkor tudják befogadni, ha üresedés van (örökbe sikerült egyet adni), akkor egy kis pénz ellenében befogadják. Szerintem addigra megszereted annyira, hogy ne add oda.

2015. máj. 29. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
ideiglenesen be tudod fogadni pár napra? mert ha igen, készíts róla képeket, dobj össze egy kis infót a cicusról, és facebookon írj cicamentő csoportoknak, biztos tudnak segíteni
2015. máj. 29. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha be tudod fogadni pár napra, hirdesd meg a kiscica.hu oldalon is, azt is sokan nézik.
2015. máj. 29. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nagyon sok cicamentő alapítvány van, googlen, facebookon megtalálod őket
2015. máj. 29. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

itt is van egy pár


CicaMica Segítő Oldala, Cicatappancs FC, Cicamentő Angyalok, Macskaszeretők, macskamentés, Macska(cica) örökbefogadás!


őket megtalálod facebookon

2015. máj. 29. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!