Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Nagyon felszínes dolog, hogy...

Nagyon felszínes dolog, hogy azért nem akarok többet valakitől, mert el van hízva?

Figyelt kérdés

Szokásos történet, isemrkedés, képet nagyon nem láttam róla, mert úgy voltam vele, előbb megismerem, ha nincs bennünk sok közös, akkor ugye minek erőltetni. Aha, csak a találkozókor kiderült, hogy legalább egy erős 10-15 kiló plusz van rajta... Oké, hogy nem minden a külső, meg én se vagyok egy fitness reklámarc (abszolút átlagos testalkatom van), de nem tudok semmi vonzót találni egy elhízott emberben. Egyrészt igénytelenségnek tartom, hogy valaki elhagyja magát, másrészt lustaságnak, hogy nem érdekli, hogy leadja a sok plusz kilót.

Mással is volt ilyen, hogy totálisan kiábrándult így valakiből ismerkedés alatt?


2015. jan. 30. 20:00
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
16%

Igen.


De attól ez még szokásos, elfogadott dolog. Minden nő felszínes kicsit (nagyon).

2015. jan. 30. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom, de saját tapasztalatból mondom, hogy egyeseknek nagyon nehéz a kívánt súlyt elérni. Én napi 5x eszem, úszok, biciklizek, tornázok, de így sem vagyok képes hízni, és nagyon vékony vagyok.
2015. jan. 30. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
31%

#2


A vékonyakat imádják, ne aggódj :)

2015. jan. 30. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Nem felszínes dolog, hanem valahol nagyon mélyen van elromolva benned valami 8)
2015. jan. 30. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
56%

Nem felszínesség, egyszerűen nem tetszik és kész. Ez nem jó vagy rossz, van ilyen.

Velem is volt olyan, hogy nagyon egy hullámhosszon voltunk egy lánnyal, nekem nagyon tetszett, de neki én nem. Megbeszéltük, ennyi.

2015. jan. 30. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Nem vettem észre. Inkább férfiatlannak és satnya kisfiúnak tartanak, nem potenciális pár jelöltnek. Nem is találkoztam még olyannal, aki úgy tekintett volna rám.
2015. jan. 30. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem az.

Ez egy hülye beállított dolog amit csinálnak, hogy már a vékony nők csúnyának érezhetik magukat mert mindenki annyira teper az elhízottak elfogadásáért.

Véleményem szerint hülyeség elítélni valakit azért, mert nem tetszik neki egy kövér ember..bezzeg ha egy vékony nem tetszik valakinek akkor az "fhuj undorítóan vékony" pedig vannak ám sajnos szépszámmal olyanok akik betegség miatt nem tudnak hízni, de ilyenkor erre senki nem gondol.

Valakinek ez a vonzó, valakinek az..egy percig se érezd hogy felszínes vagy. Mellesleg ha a külseje vissza tudott lökni tőle akkor annyira nem lehetett vonzó a belsője.

2015. jan. 30. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
külső megfog, belső megtart, aki szerint ettől felszínes vagy, az eléggé el lehet keseredve, hogy bárkivel összejönne
2015. jan. 30. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
23%
veled valami komoly baj van, ezek szerint tök jól el vagy vele meg minden de szégyellnéd ha vele kéne kézen fogva mutatkoznod. bízok benne, h találsz egy tök jó képű palit aki minden nap jól megaláz a viselkedésével és az intelligenciájával mindenhol. vagy jól megver.
2015. jan. 30. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

#6


ha dagadt vagy és állandóan fogyózol meg tornázol és még úgy is kicsit ehízottnak számítasz az rosszabb. Nekem a legjobb amit elérhetek az a "kövérkés/mackós" fokozat. Ezért fogyok meg edzek jelenleg is.

2015. jan. 30. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!