Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » Vihetem egyedül a kutyám...

Neytiri088 kérdése:

Vihetem egyedül a kutyám álatorvoshoz? Többi lent

Figyelt kérdés
14 éves vagyok. Van egy spánielem, akiben nincs chip, és nem kapott az utóbbi pár évben oltást sem..Ezért nem engedik a szüleim hogy sétáltassam stb.. Most van 6000 ft-om, és ha a chip 3500 meg az oltás is kb. 3000, (de ha több akkor még kérek valakitől pénzt), szóval elvinném állatorvoshoz.. De nekem lehet?? Nem kellenek szülők? Bocs ha hülye kérdés de help!!! 14/l
2015. jún. 14. 11:02
 1/8 anonim ***** válasza:
Törvény éppen nem tiltja...
2015. jún. 14. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Elviheted.
2015. jún. 14. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtan viheted, nem kell hozzá szülő. Szüleid meg süllyedjenek el, a gyerek mutat nekik példát felelős állattartásból.
2015. jún. 14. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Amióta megszülettem ezt pofázom nekik.. De valahogy hidegen hagyja őket. De nembaj, úgyis elérem amit akarok.. Ha állatokról van szó, akkor mindent megteszek. Köszi a válaszokat!! Kedden viszem is a Szerelmemet!!:) utána jöhet a séta!
2015. jún. 14. 11:15
 5/8 anonim ***** válasza:
Persze, a doki mindent el fog magyarázni :) (azért vigyázz, nehogy véletlenül csőbunkó legyen, és azért húzzon le mert kiskorú vagy és "úgy sem veszed észre" - nem valószínű, de egyszer láttam ilyet)
2015. jún. 14. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Megbízható dokihoz vidd, és ha esetleg kötözködne, hogy mért nincs még chip, mond azt, hogy most találtátok. Persze ez hazugság, de így nem fog kötözködni.

Amúgy szép tőled, hogy gondoskodsz róla, a veszettség elleni oltás a minimum, amit meg kell kapnia, nagyon fontos! És kérdezz rá majd a dokinál, hogy mi a helyzet a bejelentéssel, a legtöbb helyen most lett vége az ebösszeíró programnak, fontos lenne, hogy be legyen jelentve, mert ha elkapnak, akkor büntetnek. Bár én még nem találkoztam soha egy darab ellenőrrel sem, nekem se nézték meg, hogy valóban itt van-e a két kutya az udvarban, de az ördög sosem alszik, inkább legyen bejelentve, minthogy baj legyen belőle. :)

2015. jún. 17. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nyugodtan viheted!
2015. jún. 21. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 kakaloki válasza:
ne menj oda Józsi ne menj oda
2015. jún. 25. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!