Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » Anyosom allatgyilkos, hogy...

Anyosom allatgyilkos, hogy tegyem tul magam ezen?

Figyelt kérdés
Alapjaba veve nagyon jo a kapcsolatom vele, de mikor allatokrol(kutya, macska) van szo, forr a verem... Mint megtudtam, cicamamat, es nagy cicababakat(jartak, ettek, szemuk nyitva) dobott bele folyoba... Ma pedig megtudtam, hogy ujra allatkinzo dolgokat tanacsolt masnak... (sogoranak akart adni valaki 300 gramm propoliszt ingyen, csak vigyen haza egy kiscicat, mert lefialt... sogora nem fogadta el... anyks meg lehulyezte a sogorat, mert el kellett volna fogadja, s ki kellett volna nyirni a cicat, vagy kitenni az ut szelere...) most forr a verem... nehezen teszem tul magam ezeken... Szerintetek beszeljek vele, hathatok ra? Nem szeretnem ha a gyerekeim mamaja ilyen lenne.....

2015. júl. 29. 20:35
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
50%
Arra ne számits,hogy leållitod a véres tetteit...de jobb belátásra térítheted azza,hogy tanàcdot adsz neki illetve fenyegeted:ivartalanitsa a macskåt ha ugysem keĺl a kiscica.ill unokák ebben nevehetnek részt ergo nem megetnek nagyihoz.
2015. aug. 1. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Valaki itt azt írta, hogy a kérdező majd hathat a gyerekére.


Akkor menekülés azelől az amber elől, akire ez az anyós hatott, mint gyerekére, nem?

2015. aug. 2. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
0%

Megadod anyósod címét, szívesen belefojtom egy vödör vízbe.

De annyira nem, hogy felforduljon, ezt eljátszva vele naponta, lehet pár hét múlva elkezdene gondolkodni?

2015. aug. 6. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Kérdező!

Nekem is ez a gyenge pontom. Bármikor is meglátok egy csigát az úton, megfogom és berakom a fűbe, vagy egy bokorba, nehogy valaki rálépjen. Még a halakat is sajnálom, amikor kifogjuk, horgászat közben. Nemhogy még a kiscicákat beledobni a folyóba? Amikor ezt megtudtam volna, biztos hogy átmentem volna, és úgy megfejeltem volna, hogy leesik a székről. (ez csak az én véleményem) Egyenesen rühellem az állatkínzókat, és megtudnám őket fojtani. Nem akarom az anyósodat bántani, de ez nem normális dolog. Én biztos, hogy nem engedném oda a gyerekem, mivel az én neveltetésemben azt tanulnák, hogy nem szabad őket bántani, sőt inkább védeni kell. Ha átmennének hozzá, és Ő meg ilyeneket mesélne, tuti megutálná a nagyanyját... Rendesen felment bennem a pumpa ahogy olvastam, remélem nem hallok több ilyet...

2015. aug. 13. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
IVARTALANÍTTASD.
2015. aug. 15. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Jelentsd fel!
2015. aug. 15. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!