Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 12 hetes kutyámat anyósom...

12 hetes kutyámat anyósom megfürdette, míg nem voltam ott. TUSFÜRDŐVEL! Ez volt 2 hete, pár napja pedig nem sok, parányi, kb tűhegynyi apró pici korpa van a kutyus szőrén. Mit tegyek? Abbamarad magától?

Figyelt kérdés
2014. jan. 14. 18:34
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Valószínűleg kiszáradt a bőre. De lehet nem megfelelő tápláéktól is. Viszeket is a bőre? Esetleg adj neki lazac olajat, vagy vegyél ojan kutyasampomt ami bőrtápláló. Anyósoddal meg játszd le hogy nem az ő dolga ilyet többet ne csináljon.
2014. jan. 14. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
0%
Ha anyós nem volna a világon, fel kellene találni. Egyébként koszos volt a kutya?
2014. jan. 14. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Igen, vakarózik... de nem tudom, hogy ez még az egészséges mennyiség-e vagy már sok.


Nem merem még egyszer egy másikkal, hiszen nem szabad egy kutyát sűrűn fürdetni.


Ha kiszáradt a bőre akkor mennyi idő kell míg regenerálódik?

2014. jan. 14. 18:42
 4/14 A kérdező kommentje:
Előtte való nap lett elhozva az alomból és nagyon kis büdi volt. Engem mondjuk nem zavart. Szegény, nem elég, hogy el lett szakítva az anyjától, testvérétől, de azonnal ilyen stresszes helyzet érte. Én csak a szomszédhoz vittem át valamit, beszéltem vele pár percet, és mire visszatértem mondta az ÖRÖMHÍRT. Szerinte az volt. Utána gondolta megnyugtat: "Dehát ez sensitive!!" Köszönöm...
2014. jan. 14. 18:46
 5/14 anonim ***** válasza:
82%
Akkor kurta "jó" helyről lehet, ha büdös volt...
2014. jan. 14. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Nekünk is ez volt, Lavet algakapszulát adott rá az orvos és nagyon bejött, próbáld ki!
2014. jan. 14. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Tenyésztőtől vettem, a neten találtam a honlapjára. Egy cikk is megjelent róla valahol, mint csúcsszuper tenyésztőről... Mikor odaértem nagyon meglepődtem a körülményeken, a lakásán, stb... nem szeretném részletezni. Nem a tenyésztőt akarom szapulni...
2014. jan. 14. 18:53
 8/14 anonim ***** válasza:
71%
Törzskönyvet is adott? Ha nem akkor szaporító. Ha igen akkor is tks szaporító. Normális tenyésztő nem ad oda büdös kiskutyát. Vannak bör, szőrtápláló vitamínok. Meg olyan sampon is ami megnyugtatja a kiszáradt, viszkető bőrt, és sűrűn is lehet használni. Nekem van szaporítótól mentett kölyköm neki is ezt használom. Nagyon jól működik, az első fürdetés után már nem is vakarózott.
2014. jan. 14. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Szaporító volt egyértelműen. Törzskönyvet is tudott adni, de ha olyan kutya kellett volna akkor az másfélszer annyi lett volna, mint az én kutyám. Adásvételi szerződést írtunk, örökletes betegség esetén őt terhelik az állatorvosi költségek.
2014. jan. 14. 19:20
 10/14 anonim ***** válasza:
Legalább valami pozítív.
2014. jan. 14. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!