Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » Állatvédők akik húst esznek...

Állatvédők akik húst esznek erre nem gondolnak?

Figyelt kérdés

A tehenet, disznót megölik.

Ugyanúgy érez fájdalmat mint egy kutya, mégis természetesnek veszik.

Mondjuk ha egy kutyát vágnának le az már más lenne?

Kínában például esznek kutyát.

Ugyanolyan érző lény egy malac mint egy kutya macska.


2015. aug. 17. 07:55
 1/7 Gugu Gabor ***** válasza:
74%

Az ember legjobb tudomásom szerint mindenevő, ebbe beletartozik a disznó is.


Védd a fákat, egyél hódot.

2015. aug. 17. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Akkor együnk kutyát
2015. aug. 17. 08:13
 3/7 Gugu Gabor ***** válasza:
76%
Egyél, részemről (amíg van más ) nem csak kutyát nem eszek.
2015. aug. 17. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
80%
Nem az ölésen van a hangsúly, hanem hogy addig mennyit szenvedett az állat. Ezért eszem csak tanyasi húst, meg tojást, mert ott azért elég jó dolguk van. Én a kínzás és bántalmazás ellen vagyok, nem a táplálkozás céljából történő levágás ellen.
2015. aug. 17. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
47%

Vegán vagyok és állatvédő. Teljesen jól vagyok, nem járok orvoshoz, nem kell szednem gyógyszereket, pánikbetegségem is elmúlt, több idősebb vegánt is ismerek, ők is jól vannak. Ha te úgy gondolod, hogy nem szeretnél húst enni(amit támogatok) akkor ne tedd, de okosan, az elején figyelni kell miből mennyit eszel, aztán belejösz. Sok állatvédő ismerősöm eszik húst viszont, amit képmutatásnak tartok és igazam is van ebből a szempontból, de legalább segítenek más állatokon. Gondolnak ők is erre, sokan bio húsokat vesznek, vagy egy egyszerű vega étrendre váltanak, hal evéssel.

A "haszonállatok" is érző lények, és rengeteget szenvednek mire a vágóhídra kerülnek, arról nem is beszélve mennyi fát kivágnak miattuk, és milyen hatalmas részét a növénytermesztésnek az állatok eszik meg.

2015. aug. 17. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
53%

Megint egy demagóg, ostoba, aki összemossa dolgokat és direkt csak provokál.

hu, hallod, most annyira megmondtad!

Na, akkor irány Kínába-bár ott sem teljesen engedélyezett és a többség elítéli - és élj úgy, mint egy átlag kínai paraszt, munkás. Mi tart vissza?

2015. aug. 18. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
24%

Utolsó, tájékozódhatnál a témában, mielőtt másokat minősítesz (ráadásul ilyen intelligens stílusban).

Magyarul egyenlőre nem sok cikk van, most hirtelen ezt találtam:

[link]


[link]


De angolul, németül stb. rengeteg a találat. Lehet informálódni.

2015. aug. 18. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!