Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » Hogy szóljak az állatvédelemne...

Hogy szóljak az állatvédelemnek, hogy "megmentettem" egy füsti fecskét?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Úgy történt, hogy szegény nem tud repülni sem, és a kóbor macskák, és kutyák elől vettük el, mert csak a földön tud vergődni. Gondoltunk rá hogy felhívjuk az állat védőket, hogy mit lehetne csinálni vele? Csak attól félünk hogy majd azt mondják hogy mert "fogva tartottuk" (megvédtük a macskáktól) és még a végén minket büntetnek meg.

Valakinek valami ötlete, vagy történt valakivel hasonló?



2015. szept. 18. 23:54
 1/4 anonim ***** válasza:
Csókolom, megmentettem egy fecskét!
2015. szept. 18. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha megmentetted, akkor miért kéne bárkinek szólni? Ha csak fölszedted a kutyák-macskák elöl, azzal még nem mentetted meg. Sajnos. Ekkor kezdődik a nehezebbik része. Gondoskodni róla, míg felépül. Ez most a te felelősséged!
2015. szept. 19. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem hívj fel egy állatkórhát és kérdezd meg mit adj neki enni mit tegyél vele? Nem fognak megbüntetni amúgy
2015. szept. 19. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

"Üdvözlöm, Kovács Béla vagyok, találtam egy sérült fecskét Mucsaröcsögén"

nem kapsz büntetést

2015. szept. 20. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!