Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » Szerintetek mi érhette ezt a...

Szerintetek mi érhette ezt a tetemet amit az udvaromban találtam?

Figyelt kérdés

NEM SZÉP LÁTVÁNY!


[link]


Ma reggel 10-kor kivittem a szemeteskukát az utcára, 11-kor elvitték, ekkor kimentem hogy behozzam és ez a látvány fogadott az udvarban.

Egy számomra ismeretlen kutya feje és szőre/bőre, semmi több, hihetetlen. Milyen állat csinálhat ilyet egy kutyával?

Vért, belsőség nem volt sehol. Először azt hittem hogy el lett gázolva a szerencsétlen, a szemetesek meg behajították az udvarba, de az úttesten semmi nyoma nem volt gázolásnak.

Leginkább már arra gyanakszom, hogy meg lett nyúzva egy ember által és be lett dobva.


Teljesen magam alatt vagyok az eset óta.


2015. okt. 8. 18:58
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Igen, ez egy kecske.


Szerintem is ellopták valahonnan, útközben megnyúzták és csak a húst vitték tovább.

2015. okt. 8. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

Kicsit ciki, sajnálom hogy így benéztem, de mentségemre szóljon hogy nem nagyon analizáltam, és úgy feltételeztem hogy az egyik kóbor kutya teteme ez, amit már néhány hete környéken látok.

Mindenesetre nem ez az egyetlen érdekes sztori a ház körül, és egyből a legrosszabbra gondoltam.

Köszönöm mindenkinek a hasznos információt, így most azért picit máshogyan érzek, hogy mégsem egy megnyúzott házikedvenc hevert az udvarom közepén.

2015. okt. 8. 20:01
 13/14 anonim ***** válasza:
Milyen érdekes dolgok vannak még a ház körül? Érdemes lenne felszerelni kamerákat. Mert ez elég furi hogy egy kecske tetem van az udvaron...( szerintem elég ijesztő)
2015. okt. 8. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Mik történtek még?
2015. okt. 11. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!