Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » Miért menő ez mostanság...

Miért menő ez mostanság Amerikában?!

Figyelt kérdés
Miért menő az mostanság Amerikában, hogy kutyákat, meg cicákat dobálnak az aligátorok közé? Szívem megszakad, és még YouTube-ra is felrakják...:'(
2016. jan. 10. 12:54
 1/5 anonim ***** válasza:
55%
Szerintem még mindig korrektebb mint egy 2méteres láncon tartani egy kutyát élete végéig hóban fagyban, 45fokban...
2016. jan. 10. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Linkelj egy videót kérlek, mert így nem tudom miről van szó!
2016. jan. 10. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

ez nem amerikai divat, hanem valami elmebeteg "ember"csoport elmebetegebb szórakozása.

oké, hogy az aligátornak is enni kell, de nem éppen élő kutyát meg macskát. Én személy szerint az ilyen "ebereket" dobnám be az aligátornak összekötött kézzel és lábbal...

2016. jan. 10. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
"emberek"×
2016. jan. 10. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Amerikának majdnem 323 millió lakosa van. Hogy ebből akár 100 ezer elmebeteg mit csinál, az még nem a menő kategória.
2016. jan. 10. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!