Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » Mi az értelme a bikaviadaloknak?

Mi az értelme a bikaviadaloknak?

Figyelt kérdés

2016. febr. 8. 12:50
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
79%
Mi értelme bárminek?
2016. febr. 8. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Ami a kutya- és kakasviadaloknak, vagy akár a boksznak, a ketrecharcnak, vagy sorolhatnám. Az agresszív feszültségek kiélése. Mármint a nézőé, nem a bikáé, vagy a kutyáé.
2016. febr. 8. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
85%

Sokak szeretik, ezért megéri csinálni. Ennyi.

Engem nem kicsit irritál (talán nem ez a megfelelő szó. ha belegondolnék, elszomorodnék s igen barbárnak tartom s nem tudom, mi a dicsőség abban, hogy egy megkínzott, alapból harcolni nem is akaró állatot legyőzünk), de én békés, empatikus ember vagyok... Ami azért az emberiség jelentős részéről nem mondható el.

2016. febr. 8. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
72%
Ölj meg egy állatot ok nélkül és megtudod.
2016. febr. 8. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Allatszereto ember vagyok
2016. febr. 8. 14:44
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Bizonyítandó a torreádor bátorságát, férfiasságát. Ez még abból az időből ered, amikor még nem volt mozi. Az emberek ilyen helyekre jártak szórakozni. (Meg nyilvános kivégzésekre)
2016. febr. 11. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
54%

3rtem, hogy állatszerető ember vagy... De azt kérdezed, mi az értelme...

Maga a viadal abból áll, hogy ok nélkül megölnek egy állatot... Én tapasztalati úton szoktam megtanulni a dolgokat... Tehát, ha tudni akarod, mi az értelme ok nélkül ölni, ahhoz ok nélkül kell ölnöd... Ennyi.

2016. febr. 11. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Hogy is mondták a rómaiak, mi kell a népnek? Kenyér és cirkusz. A bikaviadal a cirkusz, az ami a rómaiaknál a gladiátor viadal volt, ennyi. Az tény hogy némiképpen bátorság próba is. Valami rémlik hogy az eu többször meg is rotta a spanyolokat miatta.
2016. febr. 14. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Mandy1408 ***** válasza:
100%
Beteg emberek beteg tevékenysége.
2016. febr. 15. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Azon túlmenően, hogy (szerintem) aberrált idióták (állítólag qrva férfias) szórakozása?

Semmi!

2016. febr. 15. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!