Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » Mit csináljak szegény kutyussal?

Mit csináljak szegény kutyussal?

Figyelt kérdés
Van a szomszédunkba egy idős (89) eves bácsi akinek van egy 2 eves fiu rottweilerje én nagyon szeretem mert kicsi kora óta foglalkozok vele mindig viszek neki husi falatokat ilyen nassolni valokat de megetetni persze nem tudom/fogom :( es alig foglalkoznak vele amikor megsimogatom korom fekete lesz utanna a kezem,a kutya sose volt meg a kerten kivul mert elvileg nem meri elvinni setalni. 3 hete ott van a kertben egy koszos szaraz zsemle csak száraztápot eszik. Mit csináljak?? Sürgős!!! :'(

2016. febr. 29. 07:53
 1/10 anonim ***** válasza:
Ha te be tudnád fogadni beszéld meg a bácsival, ha jóban vagytok lehet neked adná ha szépen elmagyarázod neki hogy a kutyának így nem jó, ha nálad lenne a kutyusnak is jobb lenne és a bácsinak is mert ahogy nézem a kora miatt nem való neki egy ekkora aktív kutya.
2016. febr. 29. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Vagy lehet szólni a helyi állatvédőknek, ha ők is úgy gondolják, rábeszélik a bácsit hogy mondjon le a kutyáról, és keresnek neki jó gazdát.
2016. febr. 29. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
0%
Patkányméreg. Kegyes halál.
2016. febr. 29. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Mondjuk felajánlhatnád hogy segítesz sétáltatni. Egy 89 éve ember már könnyen elesik, megsérül - meg is értem hogy nem meri saját maga kivinni a kutyát. Tudom hogy nem éppen ideális ahogy eteti a kutyát a gazdája, de lehet hogy mindent megtesz amit a nyugdíjából tud.
2016. márc. 1. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Nem engedi hogy elvigyem.. Eléggé morgós szegény emberke de az állatvédőset megpróbálom köszönöm a válaszaitokat!😊
2016. márc. 1. 20:30
 6/10 A kérdező kommentje:
Nagyon vicces 3.... Nem hiszem hogy igy mondanád éhes rotikának is :)
2016. márc. 1. 20:32
 7/10 A kérdező kommentje:
Viszont nem tudom hogy mondjam el ezt neki hogy ne sértsem meg :/
2016. márc. 1. 20:50
 8/10 anonim ***** válasza:

Az a baj, hogy hiába szólsz az állatvédőknek, mert nem sért meg semmilyen szabályt.

Ahogy leírtad nincs megkötve, eteti is. Az meg hogy fekete lesz tőle a kezed, ha most simogatnád az enyémet hasonlóan nézne ki a kezed.

Értem én a te problémádat, de sajnos vannak ennél ezerszer rosszabb sorsú állatok.

2016. márc. 4. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Állatvédöket.vagy beszélj a bácsival.Gondold bele magad a kutya helyzetébe neki minden nap egyre rosszabb.Igy egyre veszélyesbb is lessz a kutyus.Szerintem nejed adná a kutyát ha megkéred,és el magyarázod

hogy ez nem jó a kutyánakm

2016. márc. 9. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Valami változás?
2016. ápr. 10. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!