Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » Mit tudok csinálni, ha a...

Mit tudok csinálni, ha a szomszédom kutyája megölte az én kis kutyámat és nem vállalja a felelőséget érte?

Figyelt kérdés

#kutya #a szomszédom #meg ölte #az én kis kutyámat
2016. márc. 11. 18:50
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Jelentsd fel a jegyzőnél. Egyébként mit keres a szomszédban a másik kutya? Rossz a kerítés?
2016. márc. 11. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Igen sajnos rossz, mert az a kutya már vissza térő vendégnek számít és így tönkre teszi a kerítésemet hiába csinálom meg :(
2016. márc. 11. 18:58
 3/16 anonim ***** válasza:

Már semmit.

Ha a te kutyád ment be hozzájuk, nem is terheli felelősség.

2016. márc. 12. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
A kerítés más dolog. De azt is közösen kell megoldani, nem csak neki.
2016. márc. 12. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Az ő kutyája jött be és a kerítést is én cserélgetem hiába az a kutya szedi szét állandóan meg itt nem az a problémám hogy be is jött csak az a legnagyobb, hogy a yorki kutyám bánta meg sajnos és neki áll feljebb és én meg tehetetlennek érzem magam mert egy csavargó kutya és semmit nem tesznek vele és már több problémát is okozott nekem csak most telt be a poharam
2016. márc. 12. 14:00
 6/16 anonim ***** válasza:
96%

Azért ez kemény, hogy az ember alkalmatlan a kutyatartásra, mert arra nem képes, hogy saját portán belül tartsa és még neki áll feljebb.

Nálunk is volt ilyen. Az idióta család kutyája már kinyírt a faluban 4 kutyát, ráadásul emberre is veszélyes volt (pitbull-rottweiler keverék). Konkrétan egy csőretöltött fegyver volt az a kutya, idegen helyen is széttépett volna bárkit, csak a szerencsének volt köszönhető, hogy nem találkozott össze emberrel. Mikor megölt egy kutyát mindig azt hazudták, hogy elaltatták, mivel olyan helyen volt tartva a kutya, hogy nem látta senki. Aztán addig ment a dolog, amíg a szomszéd kutyáját is megölte, ott már nem lehetett hazudni és tényleg elaltatták. Az volt az 5. áldozata. Hihetetlen milyen hülye emberek szívják azt a levegőt amit mi...

2016. márc. 12. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 zoocox ***** válasza:
Először normális kerítés. Elvileg egy kutya sem megy át egy normális kerítésen. Másodszor feljelentés, vagy önkormányzat. Ha még mindig átjön, akkor old meg okosban. Annak a sok kártevő patkánynak, amelyek a bemennek terményt rabolni ki kell tenni csapdát, mérget. A kerítés a legfontosabb.
2016. márc. 15. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim válasza:
Szembe állva a bejáratotokkal a jobb oldali kerítést neked kell megcsinálni, rendben tartani a baloldali a szomszédodé. Ajánlom figyelmedbe.
2016. márc. 15. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
68%

Utolsó írta hogy javítja de a szomszéd kutyája újra és újra tönkrevágja.

Egyébként ha nagyon ki akarnék cseszni a szomszéddal a kutyám elzárnám és raknék ki patkánymérget aztán ha a kutyája megzabálja bocs, én telkem, a kutyámra nem volt veszéllyel ergo oda rakom ki ahova kedvem tartja a telkemen belül.

2016. márc. 15. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Amúgy szerintem jelentsd fel, ha a kerítést leszaggatja az agresszív kutyája a tiedet pedig széttépte egy a saját kertedben nehéz lesz bármit tagadnia.
2016. márc. 15. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!