Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » Megölték a kuytusom meg...

Megölték a kuytusom meg született kolykeit! (többi lent) mit tudok tenni?

Figyelt kérdés
Van egy 5éves Rottweilerem én 13éves lány vagyok. Szült a kuytusom és a pár napos kutyusokat apukám meg ölte mert hogy csak a gond van veele,egyszer a kutyusomat is fel akarta akasztatni. Mondtam hogy miért nem ivartalanitjuk a kutyát erre annyit mondott:fizesd ki menj dolgozni. A lassan 1éves Hannoveri vérebemnek nincs meg minden oltása. Azt szeretném meg kérdezni hogy hova tudnák ebben az ügyben valakihez is fordulni? GYMS megye. Egy kutyus maradt meg. Válaszokat minnél előbb. Köszönöm!
2016. szept. 1. 21:17
1 2 3
 11/30 Kini :)) válasza:
88%
Nem tudok mást tanácsolni azon kívül, hogy add el a kutyákat...Borzalmas, ami történt, de nem hiszem, hogy 13 évesen tudsz mást tenni.
2016. szept. 1. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
96%
Hannoveri vérebet meg tudja venni, de az oltására már nincs pénz. Gusztustalan.
2016. szept. 1. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
79%
Kék vonalat hívhatod, 116-111, vagy chatelni is lehet velük a kek-vonal.hu -n. Azzal, hogy megölte a kutyádat, nem csak állatkínzást követett el, hanem téged bántalmazott lelkileg - azért csinálta, hogy neked fájjon. Ők majd segítenek neked feljelentést tenni.
2016. szept. 1. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
1%

13 évesen vérebeket tartasz?

Nemá ekkora kamut!

2016. szept. 1. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
41%
Am meg nemsok egy ivartalanítás, eladod a telefonod, és már meg is van a pénz, az ősökkel meg közlöd, hogy elvesztetted.
2016. szept. 1. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
14%
Undorító dolgot tett az apád,de jó lenne az neked,ha börtönbe menne?
2016. szept. 1. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
2%

Mennyi itt a válaszolók átlagéletkora?

16 év? Senki sem vágja le, hogy kamu a kérdés?

2016. szept. 1. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
60%

nagyon sajnálom,hogy ilyen apukád.

annyit tudsz tenni,hogy ha csak egy kutyád legyen max,hogy ne tudjon vemhes lenni..bár a tüzelés nem jó neki,de ha nincs kan,akkor legalább nem lesznek kiskutyák..

és nézelődj azért a neten,szoktak lenni ivartalanítási akciók.hátha egy rokon ki tudná fizetni.nagyszülő akár?

anyukád hol van amúgy ilyenkor? ő miért nem tesz semmit?

fú én nem tudnék többet emberként tekinteni apukámra ezek után:((

ha nagyon nincs más megoldás,akkor keress új gazdát a kutyádnak.

leghamarabb 5 év múlva leléphetsz otthonról.akkor majd veszel magadnak háziállatot.addig lehet nem kéne tartani :(

2016. szept. 2. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 A kérdező kommentje:
A kérdés egyáltalán nem kamu. Válaszokat köszönöm! A kutyusaimat nem szeretném senkinek sem oda adni mivel velem nőtt fel szinte a Roti. Most próbálok félre tenni valahogy az ivartalanitasra. És a mint el éri azt a szintet a kis kölyök hogy járni tud el költözom.
2016. szept. 2. 21:11
 20/30 A kérdező kommentje:
Ha börtönbe kerülne nem érdekelne. Volt hogy engem vas csővel vert
2016. szept. 2. 21:13
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!