Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » Megölték a kuytusom meg...

Megölték a kuytusom meg született kolykeit! (többi lent) mit tudok tenni?

Figyelt kérdés
Van egy 5éves Rottweilerem én 13éves lány vagyok. Szült a kuytusom és a pár napos kutyusokat apukám meg ölte mert hogy csak a gond van veele,egyszer a kutyusomat is fel akarta akasztatni. Mondtam hogy miért nem ivartalanitjuk a kutyát erre annyit mondott:fizesd ki menj dolgozni. A lassan 1éves Hannoveri vérebemnek nincs meg minden oltása. Azt szeretném meg kérdezni hogy hova tudnák ebben az ügyben valakihez is fordulni? GYMS megye. Egy kutyus maradt meg. Válaszokat minnél előbb. Köszönöm!
2016. szept. 1. 21:17
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
100%
Ebben az ügyben azért megkeresném a családsegítőt vagy a gyámhivatalt.Vascsővel azért nem verheti senki a gyerekét.
2016. szept. 2. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
57%
semmi sehogy aem verheti senki a gyermekét. a gyermekbántalmazásnak nincsenek fokozatai, mindegyiket egyformán kell kezelni
2016. szept. 3. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:

még egyszer kérdezem,hogy anyukád ilyenkor hol van?

amikor megöli a kölyköket és téged vascsővel ver?

vagy nagyszülők?bármilyen épkézláb felnőtt rokon?

2016. szept. 3. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:

Gondolom, ha van anyukája, akkor őt is veri, az ilyen bántalmazó szemétládák nem válogatnak. :( Amúgy ebből is látszik, hogy aki az állatokkal kegyetlenkedik, az az emberekkel is megteszi ugyanazt.

Kérdező, fordulj szerintem a gyámhivatalhoz, vagy kérj segítséget, bárhonnan. A kutyusokat be lehetne jelenteni a rendőrségen, viszont 1. nem kapna méltó büntetést, mert ez itt Magyarország, 2. valószínűleg te járnál nagyon rosszul, ha bejelentenéd.

2016. szept. 3. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 A kérdező kommentje:
Anyukám apával van 1 oldalon csak ő nem ver. Ha be jelenteném mi történne?
2016. szept. 3. 11:23
 26/30 bollocks ***** válasza:
Akkora kamu...
2016. szept. 3. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
Az történne,hogy elbeszélgetnének veled a gyámhatósági szakemberek és együtt kitaláljátok,mi lenne erre a helyzetre a legjobb megoldás.
2016. szept. 3. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
A vascsöves sztory után rájöttem én is,hogy kamu!
2016. szept. 3. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 A kérdező kommentje:
Miért lenne kamu? Nem ismertek és egyszerre le kamuztok. Sajnos vannak ilyen emberek bármennyire hihetetlen
2016. szept. 3. 21:49
 30/30 anonim ***** válasza:
Apád egy beteg... nem mondom hogy állat mert az nem tesz ilyet. Sajnos a legjobban azzal jársz ha keresel nekik új otthont, tudom hogy ez nem a te hibád és szereted a kutyáid de ha apád ennyire "törődik" velük veszélyben vannak, ki tudja mikor lesz kedve megint akasztgatni.
2016. szept. 6. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!