Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » A szomszédom lefújta az...

A szomszédom lefújta az erkélyen a papagájaimat chemotoxal az ötből három elpusztult, mit tudok tenni?

Figyelt kérdés
Van értelme feljelenteni?

2016. szept. 9. 17:44
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Természetesen van
2016. szept. 9. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Akkor vigyem a tetemeket állatorvoshoz, vagy hívjak előbb rendőrt?
2016. szept. 9. 17:48
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Állatorvos-látlelet. utána, ha bizonyítani tudod, hogy ki tette, feljelentés a rendőrségen.
2016. szept. 9. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Platypus ***** válasza:
100%
Szerintem először a rendőrökkel beszélj. Amikor én próbálkoztam egy, a kertünkben lelőtt madárral akkor azt a rendőrségen kellett leadni, és ők vizsgáltatták a tetemet a saját szakértőjükkel. Először én is mezei állatorvoshoz vittem(akkor még élt), de a rendőrségen az ő véleményét nem fogadták el. Sajna nem lett semmi az esetből, de neked több az esélyed, a papagájnak pénzben mérhető értéke van és ez egyértelmű állatkínzás.
2016. szept. 9. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
35%
Naharagudj csak kivancsisagbol : milyen okbol fujta le ?
2016. szept. 9. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Mielőtt feljelented,bizonyosodj meg róla,nem viselkedtél-e provokatívan.Pl.szólt neked,hogy valami zavarja a papagájokban(természetesen nem légből kapott indokról van szó)de te nem törődtél vele.Ez esetben ne csodálkozz,hogy idáig fajultak a dolgok.

Ha nem történt semmi ilyen,akkor jelentsd fel.

2016. szept. 23. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%

B...ssza teherbe a k.. anyját amelyik kisz..rta azt a férget.

Konkrétan azt a kezét törném el amelyikkel befújta plusz hívnék pár ,,vékony" havert,aztán meg tudja milyen amikor ,,védtelen" lesz,aztán megfenyíteni,hogy úgy merjen feljelenteni,hogy rá lesz gyújtva a lakása is.

Van értelme amúgy.

2016. okt. 6. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 SubriJózsi válasza:
Na? Mi lett a történet vége?
2021. máj. 29. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!