Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » Lehet következménye annak,...

Lehet következménye annak, hogy a cicákat kirakják az utcára?

Figyelt kérdés

Barátnőm kitett az utcára kölyök macskákat. 7 hetestől 6 hónaposig. A 6 hónaposat nem sikerült senkinek oda adnia, így eddig tartogatta őt, mert nem sikerült még mindig gazdát találnia neki. Ebből kifolyólag így ahogy születtek a kicsik újra, 7 hetesen kitette őket az utcára valahová. Én nagyon macskás vagyok, és ha ezt tudom előre, akkor megmentem őket, de már nem tudok mit tenni, nem tudtam, hogy erre készül.

Elmondása szerint nem forgalmas helyre kerültek, ami kicsit megnyugtatóbb olyan szempontból, hogy nem az első autó fogja őket agyonvágni, de azért kutyák meg egyéb veszélyek mindenhol vannak.

Közben féltem a barátnőmet, mert nem tudom, hogy ezért kaphat-e valami büntetést vagy feljelenthetik-e, ha van róla térfigyelő kamerával felvétel, hogy kiteszik csak úgy őket. Csak hogy tudjak beszélni a fejével, és meg is tudjam azért védeni őt, ha úgy van, mert abszolút megértem a helyzetét, hogy miért kellett ezt tennie.

Ha őt megbüntetik, mire számíthat? Pénzbírság,börtön?



2016. szept. 25. 23:06
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segítségeteket!
2016. szept. 29. 17:11
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
A lehető legrosszabbat tette a baratnod, amit csak tehetett. Nem hiszem, hogy ő valódi állatbarát, mert legalább egy menhelyre beadhatta volna őket, ahelyett, hogy kitette őket az utcára és ezzel hálálra is ítélte a szerencsétlen kiscicakat! :(
2016. okt. 3. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Előző vagyok... Én szeretném, ha minden ilyen tettnek lenne következménye, de sajnos nincs!
2016. okt. 3. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!