Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » Mit gondoltok a PETA újabb...

Mit gondoltok a PETA újabb hisztijéről?

Figyelt kérdés

A múltkor egy kutyás filmet (A kutya négy élete) támadtak meg, mert szerencsétlent "kínozták"


A kutya élete nem volt veszélyben, bele kellett ugrania egy medencébe. Nyilván az elején tétovázott (mert egy mesterséges örvény volt a medencében ugye, és meglepődött) erre az egészet felfújták, hogy szegény kutyát akarata ellenére rugdosták bele a vízbe meg ilyenek.


Most meg egy számítógépes játék ellen tiltakoznak, ugyanis az egyik karakter (akiről műanyag figura is készült) farkasbundát hord.

Pixelből vagy műanyagból készült farkas pixel vagy műanyag bundáját.


[link]


Nyilván az állatoknak semmi közük nem volt az egészhez (max annyi, hogy beírták a Gugli képkeresőjébe hogy "farkas")


Meg ha engem meg is inspirál, hogy de menő karakter, beöltözöm farsangkor, nem hinném hogy elmennék levadászni és személyesen lenyúzni egy példányt. Sőt, egy drága bundakabátot se vennék.

Na mindegy.


2017. febr. 5. 17:47
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
28%
Őrült problémáid vannak. Valaki arra használja az életét, hogy a kiszolgáltatottakon, a megkínzottakon segítsen. Te meg a számítógépes játékod karakterének ruháját félted LOL Ha a Peta túlzásba viszi akkor te egy csöppet még jobban alázod magad, nem ? :D
2017. febr. 5. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Nem játszom azzal a játékkal.


Csak nem értem, mi bajuk van azzal, hogy csórira rá van pakolva egy nem élő, nem érző, nem igazi dolog.


Igazad van, arra kéne használniuk az életüket, hogy a kiszolgáltatottakon, a megkínzottakon segítsenek, ha már ezt vállalták fel.


Akkor segítsenek rajtuk, ne a hülyeséggel foglalkozzanak.

2017. febr. 5. 17:54
 3/13 anonim ***** válasza:
74%
Röhejesek, és túl sok szabadidejük van ahelyett, hogy tényleg azzal foglalkoznának, amiért szerveződtek. Még a furry cosplayerek is műszőrmét használnak a jelmezeikhez, ez meg egy nem létező világ. o_O
2017. febr. 5. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
77%
az a kutyás story szerintem is marhára fel lett fújva, de hát nekik pörögniük kell valamin, különben belehalnának...
2017. febr. 5. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
87%

Lol. Akkor nem ajánlom nekik, hogy elmerüljenek a többi "mész és ölsz" játékban, mert a spontán szívinfarktus kerülgethetné őket pusztán attól, hogy TP-ért a játékosok farkasokat, unikornisokat de még csirkéket is ölhetnek, ha nagyon unatkoznak :D


A múzeumokat meg aztán pláne kerüljék, mert még a végén rosszul érintené őket, hogy eleink ruházatában gyakran megjelent a prém és bunda használata...


Pszichiátriai eset ez már, komolyan mondom.

2017. febr. 5. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 Platypus ***** válasza:
73%
Te jó ég. Azt hittem trollkodsz. De nem :D Ezek tényleg azért kampányolnak, mert a műanyag figura műanyag farkasszőre rossz üzenetet hordoz. Miközben ugyanebben a játékban van olyan figura, ami levágott emberi fejekkel van kidekorálva. De nyilván a műanyag szőr üzenete fogja megrontani az embereket, mert a fantasy az olyan, hogy elolvassuk aztán megyünk és megcsináljuk otthon. Most gondolkozom, hogy emberevő szörny vagy náci istencsászár szeretnék-e lenni :D
2017. febr. 5. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
75%
A PETA évek óta közröhej tárgya, igazából akkor veszítették el hivatalosan az utolsó hitelességüket mikor kiderült hogy a hozzájuk került állatok nagyon nagy százalékát elaltatják (80-90%) ami úgy derült ki hogy szemeteszsákokban teljesen egészséges elaltatott kiskutyákat találtak, azóta a PETA próbál releváns maradni arról hogy mindenre ugrik amin hisztizhet.
2017. febr. 5. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
75%
Amúgy az a fő bajuk hogy "gyávaság lemészárolni egy farkast" na most vegyük figyelembe a warhammerben mekkora egy egy karakter páncélostul. Most mérjük hozzá a rajta lévő farkasbőrt és következtessük ki mekkora a farkas. Egy akkora dögnek én még aknavetővel se mennék neki szóval azért nem úgy van hogy szegény jámbor pici ártatlan farkast csúnyán lemészárolják, dehát a PETAnál mikor is számított a logika hát na :D
2017. febr. 5. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
86%

A PETA egy nagyon radikális szervezet, ami időnként már erős túlzásokba esik. Vannak remek húzásaik, vannak dolgaik, amikért tudom tisztelni őket, de vannak hatalmas baromságaik is és ők maguk is követnek el olyan dolgokat, amiért én állatkínzónak titulálhatom őket.

Ezt nem kell komolyan venni. Az ember szerencsére rendelkezik egy olyan képességgel, hogy tud mérlegelni, eltudja dönteni, hogy mi a helyes és mi a baromság. Amikkel én egyet értek -bálnák lemészárlása elleni küzdelmük, védett állatok bundájának felhasználása elleni küzdelmük-, azt támogatom, minden mást elítélek vagy nem veszek róla tudomást. Azt tudom javasolni, hogy ennyire ne vegyél komolyan egy komolytalan dolgot.

2017. febr. 9. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
25%

Legalább létezik egy szervezet, ami gyökerestül fojtaná el, hogy demagóg, tirpákfalvi, állatgyűlölő hülyegyerekek kikerüljenek az életbe.

Így is elég rohadt egy állatvédelmi, vadászati törvény van itthon, nem nagyon kell a sok állatgyűlölő vidéki paraszt alá adni a lovat még...

Maradjunk annyiban, hogy ilyen szervezetek komolyabb pszichológiai háttérrel rendelkező mozgalmak, és ne egy 10-en, huszonéves suhanc döntse el, mi a PETA hisztije, és mi nem.

2017. febr. 15. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!