Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » Mit gondoltok a "búcsús"...

Mit gondoltok a "búcsús" pónikról?

Figyelt kérdés
Tudjátok vannak ezek a szerencsétlen pónik, akik be vannak fogva és körbe körbe m,ennek egész álló nap, kisgyerekkel a hátukon. Nekem nagyon szúrja a szemem, sajnálom őket, borzasztó egy élet lehet. Lehet ez ellen valamit tenni, hogy betiltsák?
2015. okt. 4. 21:45
 1/4 totolala ***** válasza:
100%

Levágni a kezüket azoknak akik ilyet tesznek..


Nekem is szúrja a szemem, de most mit tudsz csinálni? Odamész Lakatos Ronaldóhoz, kikapod a kezéből és hazaviszed?

2015. okt. 4. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Pont ezt kérdezem én is, hogy mit lehet tenni? Normális válaszokat várok.
2015. okt. 5. 08:00
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Én is sajnálom őket, de nincs búcsú minden nap, tehát, hétvégente 1-2 napot pörögnek így a "ruletten". Ha még jól vannak tartva az nem rossz, viszont láttam olyat, amelyik le volt fogyva, meg akkor nyílik a bicska nálam, ha szedett-vedett cuccban nyomatják, láthatóan nem jó a felszerelés a lóra.

Viszont ennél sokkal rosszabb azoknak az iskolalovaknak a helyzete, akik reggeltől estig mennek futószáron lovas alatt, egész nyáron 35 fokban.

2015. okt. 5. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ráadásul sok ilyen nyomorult pónit rövid kikötőszárral kínozzák egész nap.

Egy megoldás van:nem igénybe venni ilyen szórakozást és a szülőket felvilágosítani erről.Sokan nem értenek a lovakhoz,nem tudják,hogy ez rossz nekik.

2015. okt. 24. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!