Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » Sok ember miért olyan betegagy...

Sok ember miért olyan betegagyu hogy képes ölni egy farkast?

Figyelt kérdés
Sok sztorit halottam már de mire jó ez nekik ?
2016. aug. 27. 08:54
1 2
 1/13 anonim válasza:
Nem csak farkast, minden más állatot is. Mert ez pénz. A pénz meg elengedhetetlen világban. Ilyen egyszerű.
2016. aug. 27. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
54%
Régen ha nem öltèk meg a farkast a juhászok és a pásztorok akkor hatalmas káruk keletkezett volna. Én 29 éve vadászom. De nem azért mert imádom ölni az állatokat. A vadászatnak az a lényege hogy szabályozzuk a populációt és hogy kilőjük a beteg egyedeket. Ezért is van minden állatra szezon de vannak olyanok is amiknek nincs. Most a vadászatból már nem pénzünk lesz mivel ez egy hobbi. Én egy házi sertést vagy pl egy kakast nem tudnék leölni késsel bàr ilyen állataim nincsenek meg nem is lesznek. Ti vegetáriánusok vagytok?
2016. aug. 27. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
66%

Első válaszoló vagyok, nem tudtam, hogy itthon nincs belőle pénz, de ha jól sejtem, külföldön akár lehetnek is, és nyilván vannak olyan országok ahol pl a szőre miatt vadásszák és azt adják el. Vagy javíts ki, ha tévedek, igazából ez csak tipp volt.

A kérdező, a kérdés szóhasználatából kiindulva ("betegagyú"), és abból, hogy egy egyszerű magyar kérdőmondatot nem tud összerakni, egy 12 éves kisgyerek lehet, akinek a farkas a kedvenc állata, és ezért állatvédőt játszik.

A vadászatot teljesen megértem, mert vannak vadász ismerőseim, így tudom, hogy ez mit is jelent tulajdonképpen.

2016. aug. 27. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Nálunk meg alig van szabadon farkas. Külföldön rengeteg pénz van belőle.
2016. aug. 27. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
62%

Ha pl a farkas lakott terület körül van akkor veszélyes, bárkit megtámadhat, levadászhatja a haszonállatokat, stb.

Ha meg valaki sportból trófeának az meg így próbálja kompenzálni hogy kicsi a f......

2016. aug. 27. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
nem 12 vagyok :p de inkabb neznetek meg mit irtok aki meg olt valaha farkast az szegyelje magat teljesen megertem enis azt hogy nehany embrrt kene levadaszni a farkasok tarsas lenyek (falka) es johogy vadaszik neki is enni kell jah es ha ezert kell leloni akkor meg nemistudom ki a betegagyu talan lenne jobb megoldas is de nem ki kell loni draga okosok akkor ezt magyarazzatok meg jah a vadaszat egy hobbi persze puska puff farkas konyec igaz ez a hobbi hat GRATULALOK !
2016. aug. 27. 15:07
 7/13 A kérdező kommentje:
a farkasok embert nem tamadnak de eztos persyze hiaba mondanam mert a nagyokosok eztis megmagyarazzak
2016. aug. 27. 15:09
 8/13 A kérdező kommentje:
es igen minden ilyen emberszemet betegagyu mentalis betegsegben szenvedok elvezik eztet undoritonegy vilag ! miert egy farkaskolyok mit erez pl ha elote lovik az anyjat ? egy gyerek mit erez ha az anyja pl korhazba kerul ? ezen kene elgondolkodni idiota barmok bar 5 evesekkel nincs kedvem vitazni es meg en vagyok 12 szegyen :/
2016. aug. 27. 15:24
 9/13 A kérdező kommentje:
irni is elfelejtettem mar :D de mar felhuz a masok 5 eves gondolkodasa
2016. aug. 27. 15:26
 10/13 anonim ***** válasza:
89%

Ennyire buta nem lehetsz. Nálunk tiltják hogy öljenek farkast meg alig van pár egyed. Ha vadászni lehetne akkor lenne szezonja. Mivel amikor kölyke van bizonyos állatoknak akkor tilos lőni vagy egy bizonyos súlyt el kell érnie az utódnak. De amit lőnek azt kiválasztják. Milyen embert kène levadászni?

Igen neki is enni kell csak nem a bárányt meg a gidát stb. A juhászok/pásztorok ritkán lőnek mivel vannak kutyáik. Lesüt rólad azt hogy mennyire kicsi vagy és tudatlan na meg nagyon hisztis. Azt se tudod hogy mit írsz. Simán támad embert csak azok nem akik emberek között nőttek fel de ott is lehet kivétel. Mit élveznek az emberek? Jó sok mesét nézhettél gyerekként.


" ezen kene elgondolkodni idiota barmok bar 5 evesekkel nincs kedvem vitazni es meg en vagyok 12 szegyen :/"


Hat te nem 12 vagy hanem 8 mert egy normális felnőtt ilyet nem ír.

Áruld már el hogy hány éves vagy.

2016. aug. 27. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!