Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » Milyen ember aki olyan helyen...

Milyen ember aki olyan helyen dolgozik, ahol a szörméjéért élve nyuzák az állatokat?

Figyelt kérdés

2017. febr. 18. 10:31
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
52%
Abortuszra is van, aki képes... megtenni és megcsináltatni is... mindenkinek máshol van a határ, cuki meg minden, de nem egy másik embert bánt.
2017. febr. 25. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 A kérdező kommentje:
Nekünk sokaknak sokkal többet és szebb dolgokat adtak ezek az állatok,mint az emberek,tisztábbat,őszintébbet,csak szívből.
2017. febr. 25. 14:28
 23/24 Szilágyi Zoé Éva válasza:
26%
Milyen ember az aki ilyen munkahelyre elmegy? olyan, aki legközelebb hogy etesse a mocskos ivadékát akár bérgyilkosnak is beáll. mert éhes a poronty. A poronty meg eleve szadizmust tanul tehát életre nem érdemes söpredék.
2019. jan. 10. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

10, én sem értek veled egyet, hogy a pénzért, családfenntartásért ennyire el kell erkölcsileg korcsosulni, bár sok a szegény és kis pénzből élő, ugyanakkor rengeteg lehetőség is van már manapság : szociális támogatás, adománygyűjtés, anyaotthon, másodállás..stb. A Mertens bakancs mióta alapvető része a létszükségletnek ? Ha nehéz helyzetben lennék, megmondanám a gyereknek, hogy nincs kirándulás és bakancs. Ne vicceljünk már, hogy kegyetlenkedni, gyilkolni, erőszakot elkövetni ..stb. bármire is magyarázat legyen. A biróságon is vannak enyhítő körülmények, de a gyilkosság még gyilkosság marad, tehát csak módosítani tud az ítéleten, nem felváltani azt.


Én ha 100 évvel ezleőtt éltem volna és hajléktalan lettem volna, akkor SEM mentem volna hóhérnak, gyilkosnak, állatkínzónak. Inkább haltam volna éhen. Komolyan mondom.

2020. nov. 4. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!