Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » Kinek mi a véleménye a vegán...

Kinek mi a véleménye a vegán életmódról?

Figyelt kérdés
Kíváncsi vagyok véleményekre, álláspontokra, ki van ellene/mellette..stb.
2017. júl. 6. 21:53
 1/6 anonim válasza:
74%
Felőlem mindenki azt csinál amit akar, de ne lövelljen gyilkos tekinteteket rám amikor csirkés szendvicset eszek.
2017. júl. 6. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
30%
Engem nem érdekel, hogy ki mit eszik. Én nem vagyok vegán, mégis szeretem az állatokat, állatvédő csapat tagja vagyok, ahol a vezető vegán. Persze én is sajnálom, hogy meg kell halnia az állatnak, olyan állatot én sem eszek meg, amit előtte simogattam, de a bolti polcon lévő csirkemell filét nem tudom sajnálni. Természetes dolog a húsfogyasztás, ez a táplálékunk része, de mint említettem, mindenki azt eszik, amit szeretne, ezt pedig a többi embernek tiszteletben kell tartania. Ez vonatkozik a vegánokra és a nem vegánokra is. Ha pedig valaki azért vegán, mert "harcolni" akar a tömeges pusztítás és az előtte életre nem méltó körülmények ellen, sajnos nem igazán ér el vele semmit. Igen, tudom mi folyik egyes helyeken, láttam a Földlakók című filmet, sírtam rajta, felháborodtam, de attól még mindig a csirkemell lesz a kedvencem, bármilyen formában.
2017. júl. 6. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
11%

#2 vagyok

Egyébként pedig bármenxire tisztelem az állatvédő csapat vezetőjét, még mindig nem bírom felfogni, hogy vegán létére miért Barfozik a kutyájával és rosszul van a csirkedarabolás közben.

2017. júl. 6. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Többiek?

2017. júl. 7. 16:27
 5/6 anonim ***** válasza:
34%

Alapból úgy vagyok vele hogy mindenki egyen amit akar és hagyja békén vele a másikat, jó, ha valaki megkínálna vegán kajával lehet kipróbálnám de utálom mikor büdös gyilkosnak hívnak csak mert mást eszel.

Meg kicsit furcsállom ezeket a vegán sajtot, tejet, egyéb cuccokat, mármint én se mondom egy virslire hogy "nem vegán uborka", meg is lennék lincselve érte merthogy sértő.

2017. júl. 8. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
79%
ÉN vegetariánus vagyok, tehát tojás és tejtermék jöhet, hús nem. Semmi ideológia nincs a táplálkozási szokásaim mögött, egyszerűen csak undorodom a gondolttól, hogy egy halott állatot magamba tömjek. Egyébként semmi kifogásom a vegán életforma ellen, ahogy a húsevés ellen sem.
2017. júl. 9. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!