Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » Mi a véleményetek erről az...

Mi a véleményetek erről az esetről? (csak erős idegzetűeknek)

Figyelt kérdés

Itt a cikk: [link]

Engem nagyon felháborított. Miért tesz valaki ilyet egy szerencsétlen cicával???

Mivel kéne arányosan büntetni?



2017. aug. 5. 23:57
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Szurkolók az állatkínzés ellen Facebook oldalán írtak az esetről. Egy úriember állítólag miután kommentelt, hogy még 1x meg kellett volna nyúzni, öngyilkossági kísérletet tett.


Mondjuk ezt reggel olvastam, azóta nem tudom mi van.

2017. aug. 6. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg egy elmebeteg volt, akinek a pszichiátrián lenne a helye. Meggyógyítani nem tudnák ugyan, de jól összeállított gyógyszeres kezeléssel enyhíthetőek a tünetek.
2017. aug. 6. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Életfogytiglani börtön,de egy valóban szigorú börtönben, napi kaja, egy negyed szelet szikadt kenyér, egy pohár víz, mellé persze valami kemény fizikai munka,aztán ha nyügni mer,hogy nem bírja, vagy össze merészel esni,akkor korbáccsal össze-vissza verni. Ezt érdemli az ilyen,mást nem.
2017. aug. 6. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
3-as, az már nem börtön, hanem koncentrációs tábor, de azt jobban megérdemelné. :D
2017. aug. 6. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Elkapták. Sokan nem fogják még most sem fel, hogy aki ilyet tesz, az embert is bánthat. Nekem is volt állatkínzó osztálytársam, tiniként nemi erőszak/verés miatt kapták elő...
2017. aug. 6. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
4-es! Igazad van,amit írtam az inkább már koncentrációs tábor, de akárhogy is,az ilyen ezt érdemli és még könyörületes voltam :)
2017. aug. 6. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

5-ös,

Erről eszembe jutott Csáth Géza Anyagyilkosság című elbeszélése (vagy mi, nem emlékszem már a műfajára, pedig tavasszal kellett olvasnunk és elemzni..), amiben a 2 fiú először macskákat kergettek, majd egy kutyának élve felvágták a hasát, aztán egy lányt bántottak, végül az anyjukat megölték.

Nem biztos, hogy így van a történet, nem olvastam el, az elemzést sem csináltam meg, annyira felháborított, meg is kaptam érte az egyest, de egy ilyen írásra nem is akartam törekedni, hogy ötöst kapjak...


Szóval csak alá akartam támasztani, hogy aki állatot bánt, az valóban az emberre is veszélyes!

2017. aug. 6. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Ismerem a Csáth Géza novellát, én megcsináltam az elemzést.

A tanúság belőle az, hogy aki ilyenre képes az veszélyes, mert kisállattal kezdik a pszichopaták és egy idő után a gyerekek, nők következnek.

Az ilyen szadistáknak az a lényeg, hogy nála védtelenebbet, kisebbet, kiszolgáltatottabbat kínozzon, lassú és borzalmas fájdalmat okozzon.

A börtönbüntetés a minimum, mert ha engem kérdeznek, én nem szeretnék egy ilyet szabadlábon tudni, összefutni vele az utcán stb. És egy jó pszichiáter se ártana neki.

Ha egyik se, akkor életfogytig börtön.

Az ilyen kegyetlen szadistákat ki kell vonni a forgalomból.

2017. aug. 6. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Állítólag már megvan a két elkövető (nem az aki kommentelte hogy még1x meg kellett volna nyúzni, aki ilyet kommentel nem tudom sajnálni ha véletlenül ráfordul az állatvédő közösség) kíváncsi vagyok mi lesz velük, pár ebből a tetves országból simán kinézem hogy nekik is kell írni egy olvasónaplót aztán szevasz.

Pedig nagyon sok gyilkos kezdte állatokon a karrierjét.

2017. aug. 6. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Remélem a rendőrség ad ki tájékoztatást az indítékra.

Én csak annyit nem értek, hogy rengeteg pszichológust képeznek ki intézmények, miért nem lehet szülőknek egy alap "tájékoztatást" adni, hogyan neveljék úgy kedves gyermekeiket, hogy ne váljanak ilyen elvetemült emberré?

2017. aug. 7. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!