Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » Hogyan küzdhetnék az állatokért?

Hogyan küzdhetnék az állatokért?

Figyelt kérdés
Vegán vagyok, de úgy érzem, ez nem elég, tenni akarok az állatokért! Tényleg, óriási tenni akarás van bennem, szívesen beszélnék erről embereknek, tüntetnék, vagy tennék bármit, hogy jobbá tegyem a helyzetüket. Mit tehetek? Hogyan lehetek aktivista? Kérlek, kerüljük a rosszindulatú válaszokat.

2018. márc. 25. 21:36
1 2
 11/13 anonim válasza:
53%

Mar az is szuper, hogy vegan vagy! :) Ne menj ezzel masok idegeire, ne eroltesd es ne papolj (ezzel nem ersz el semmit) ha kerdeznek meselj a pozitiv tapasztalataidrol a vegansaggal kapcsolatban, es ha ugy van akkor ez is hozzajarulhat a masik ember esetleges eletmodvaltasahoz. Az en csaladombol mar 1 es a barati korombol 4 ember is vegan lett amiota en az vagyok. Sosem eroltettem, maguktol jott a felismeres.


A masik a menhelyek segitese igy vagy ugy. Ezek ilyen basic dolgok amiket te mar most penz nelkul is csinalhatsz.

2018. márc. 28. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
9-es tetszik nagyon. Szerintem az emberek nevelése lenne a fontos, amit gyerekkorban kellene elkezdeni. Némi állattartási kultúrát megvalósítani ebben az országban. Éppen nem az ivartalanítás fogja megoldani a gondokat. Meg nem ennek az állandó szajkózása. Az emberek fejében van a gond. Mindig is ott volt, de némi neveléssel azért csak csökkenne az idióták száma.
2018. ápr. 2. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Ha esetleg meg tudnád csinálni azt az előadást, ezt mindenképp játszd le nekik: https://www.youtube.com/watch?v=LpDJlEQsDoA
2018. ápr. 4. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!