Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » Állatvédők segítenek?

Állatvédők segítenek?

Figyelt kérdés

Vannak kutyáim, cicáim.

Találtam egy bokros-fás részen egy kiscicát, rossz állapotban, ereje alig volt, lába sebes, talán el van törve,szeme is csúnya.

Meleg helyre tettem, etetem, próbáltam menhelyre juttatni, nem sok sikerrel.

Én már a sok állatom mellé nem tudom megtartani.Viszont vinni kéne állatorvoshoz a sebével, a lábával, szemével.Meg gondolom oltás, féregirtás is kéne.De nekem erre nincs jelenleg pénzem, örülök hogy etetni tudom az állataimat most.

Nagyon kedves, hálás kiscica, talán meg is tartanám de nem tudom most gyógyíttatni, pedig minél előbb orvos kéne neki.

Ha meg is tartanám, félek hogy valami fertőző betegséget beviszek vele a többi cicámhoz, akik lakásban vannak, ivartalanítva vannak.

Arra gondoltam, mivel sürgős orvosi kezelés kellene, nincs-e olyan állatvédő szervezet, amelyik segítene benne?Tudtok ilyen lehetőséget?


2018. nov. 15. 12:26
 1/6 anonim ***** válasza:
Facebook csoportok?
2018. nov. 15. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nagyon sok fb-s csoport van, ott próbálkozz. Pl. Gazdi kereső ajándék+eladó, vagy Eladó kutya, macska, kisállat, háziállat.
2018. nov. 15. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hová valósi vagy? Simán lehet, hogy van olyan szervezet ami átveszi, de meg kell őket keresni!
2018. nov. 15. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mi lett a cicussal?
2018. nov. 17. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Szemére kértem cseppet, már jól néz ki.Lábát naponta fertőtlenítem, bekötöm, már begyógyult a seb szépen.Rálép rendesen, biztos nincs eltörve.

Jól eszik, amúgy nincs baja, kedves bújós cica.

Állatvédők nem foglalkoznak vele.Próbáltam többet is.

Már annyira kötődik hozzám, én meg hozzá, hogy biztos az lesz, megtartom, már ilyenkor senkinek nem merném adni, nem bízom senkiben.Tél van, melegben kell tartani.

Most külön van a többi cicámtól még.Közzéjük szokatnám, de félek hogy valami fertőző kórt hordoz.

Állatorvossal kéne megvizsgáltatnom vérből, de nincs pénzem most rá.Ha lesz, elviszem, addig így külön szobában tartom,kezem fertőtlenítem ha vele vagyok és utána a többi cicával.Remélem nincs semmi baja.Mivel nagyon rossz állapotban találtam, gondolom akkor kijött volna rajta ha komoly baja lenne.

De meghízott, teljesen jól van.

2018. nov. 18. 11:37
 6/6 A kérdező kommentje:
Ja és Debrecen, Hariel, plusz Együtt az állatokért szervezet se segít, se telefonra, se több e-mailre nem is reagálnak!Pedig leírtam, sürgős segítséget kértem.
2018. nov. 18. 11:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!