Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » Szerintetek ez normális?...

Szerintetek ez normális? (többre becsülöm az állatot, mint az embert)

Figyelt kérdés
Szóval tegnap egyik barátnőm azt mondta, hogy miért nem inkább egy hontalan embert fogadok be, mint hogy egy állatot. Meg hogy az állat többet ér e? Én meg mondtam hogy igen, mert az emberekben többet lehet csalódni.
2018. dec. 24. 12:24
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Van egy hontalan fiú, a hidegbe lakik az utcán, 18-19 éves, néha találkozok vele nagy ritkán, olyankor felmegyünk a lakásomba kávézni, nagyon sajnálom őt, apja alkesz tojik a gyerekre, anyja meghalt , a maradék pénze ami van neki vagy kap, azt csak fűre költi el. Ha befogadnám kulcsot kéne neki másoltatnom.
2018. dec. 27. 13:38
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

Egy befogadott kutya nem fogja kipakolni az ékszeresdobozod és lelépni.

Én úgy mondanám hogy EGYES állatot többre tartok EGYES embernél. Persze, adhatnám a pénzem az árváknak/hajléktalanoknak/szegényeknek/stb de mégis a tengerimalacok boldogságáért harcolok (naaaa valaki érti?), mert előbbiekre így is számtalan szervezet van míg sok kisállatmentésnél azt látom hogy saját pénzből kaparják össze a költségeket az önkéntesek. Meg amúgy is, a fizetésem tetemes része adóra megy el amiből elvileg a megszorult embereket kellene állambácsinak támogatni, had én döntsem már el a maradékkal mit teszek.

Oké nyilván nem úgy néz ki hogy állat>ember, ha pl megyek az utcán és látom hogy egy kocsi el készül gázolni egy kiskutyát és egy kisgyereket oké, persze a gyereket mentem meg ha csak az egyiket lehet, de vannak szituációk ahol az állatot fogom preferálni.

2018. dec. 29. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Egyébként meg aki azon hőbörög hogy jaj inkább hobót fogadj be mint állatot.

Oké, én eddig befogadtam 12 díszpatkányt (mármint nem egyszerre az durva lenne) 7 tengerimalacot (plusz 5-öt ideiglenesen) és egy macskát, ők eddig hány hajléktalant vittek fel a lakásukra hogy ekkora a mellényük?

2018. dec. 29. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Szerintem mindenkinek joga van eldönteni, hogy kinek segít és mit csinál. És senkinek nincs joga ebbe beleszólni. Vigyen ő haza hajléktalant, aztán megoszthatjátok egymással a tapasztalataitokat.
2018. dec. 30. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!