Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Normális, ha ocsmány fiúként...

Normális, ha ocsmány fiúként nem becsülöm, féltem az életem?

Figyelt kérdés
nem rettegek a haláltól,mint a legtöbb ember,rusnya vagyok,csóró,nincs tehetségem semmihez,okos se vagyok,egyáltalán semmi értékes nincs az életemben vagy különleges,nem tudok olyat mondani,amit sajnálnék elveszíteni
2014. nov. 15. 08:54
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Kerested az értékest, a különlegest az életedben?

2014. nov. 15. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
nincs semmi értékes és különleges benne,nekem egy kiba**ott barátnő kellene már és rohadtul unom,hogy más akkor és olyat szerez,amihez kedve szottyan,mert jóképű.sőt,még őt keresik..
2014. nov. 15. 11:30
 3/5 anonim ***** válasza:
Biztos olvastad már és lehet eleged van belőle, de ha Te úgy gondolod, véled, hogy benned nincs semmi értékes, különleges, akkor szerinted egy lánynak mitől tetszenél meg? Nem lehet csak Te érzed így, Te nem vagy hajlandó megkeresni a különlegest, értékest és többre becsülni magadat? Ne a külső mércének próbálj meg megfelelni. Lehet hogy sokan azt teszik, lehet hogy sokaknak megfelelő is az, de azt látom, hogy neked nem. Állíts fel egy belső mércét, ha úgy érzed még nincs és annak felelj meg.
2014. nov. 15. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Először is tudatosítsd, hogy egy értékes ember vagy, egyedi. Szerintem belőled csak a hit hiányzik. Ami persze a legfontosabb.


Brian Tracy: phoenix szeminárium - olvasd el, hasznos lesz neked!!!

2014. nov. 15. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Bár nem tartom magam ocsmánynak én se értem, hogy mi ez a nagy ragaszkodom eme sz@r élethez.


Bármikor feladnám önszántamból, ha a családomnak ezzel nem okoznék gondot és fájdalmat!

2014. nov. 15. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!