Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » Mennyiből lehet kialakítani...

Mennyiből lehet kialakítani egy állatorvosi rendelőt?

Figyelt kérdés
Állatorvosnak szeretnék majd tanulni és sok helyen hallom hogy csak úgy lehet megélni belőle ha van saját praxisom.Mennyiből lehet kihozni egy praxist ami csak EZOTIKUS állatokkal foglalkozik?Ugyanúgy műtenék,oltanék csak nem kutyát-macskát hanem hüllőket-rágcsálókat.Mennyiből lehet egy ilyet kiépíteni és felszerelni?

2019. febr. 11. 18:17
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:

Esetleg keresgethetek ilyeneket interneten is?Mármint hogy ott is kaphatóak ilyen eszközök,gépek?

Azt esetleg tudja valaki hogy az orvosok hol a jó égbe szedik a saját felszerelésüket?

2019. febr. 11. 18:56
 12/24 anonim ***** válasza:
96%

Pedig simán van 100 millió ha minőségi praxist akarsz. Nézd meg mennyibe kerül akárcsak bérelni is egy rtg vagy UH gépet. Ha műteni is akarsz, akkor alap az altatógép is. És az sem utolsó, hogy legyen hely ahol ezt kialakítod.

Itt a felszerelés ami nagyon drága, de szerintem apránként el lehet érni, ha nem mindent egyszerre és rögtön sajátot akarsz. Illetve biztosan lehet rá kérni bizonyos állami vagy önkormányzati támogatást, hogyha olyan helyen nyitsz ahol nincs vagy nem elegendő az ilyen orvosok száma.

2019. febr. 11. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
0%
50 millióból GAGYI praxist tudsz csinálni. A franc sem kíváncsi gagyi állatorvosokra akiknek ősrégi gépeik vannak meg mindenük gagyi. Oda biztos nem vinnék állatot.
2019. febr. 11. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 A kérdező kommentje:
Persze először csak egy mezei rendelőben lennék majd ha lesz tapasztalatom akkor vágok bele egy sajátba.
2019. febr. 11. 19:06
 15/24 A kérdező kommentje:
Nem tudtok linket ahol ilyen eszközök vannak árral ellátva?Mert én nem találok!
2019. febr. 11. 19:07
 16/24 anonim ***** válasza:
100%

#14. Nem igaz. Nem érted a lényeget!

Egyáltalán nincs szükség mindenre, ugyanis nem kell megcsinálni mindent!

Ebből következik, hogy a forgalom és a profit is jóval alacsonyabb lesz ugyan...


De Te csak dobalozól itt a 100 millióddal, úgy hogy azt sem tudod mire kőltenéd.


Légyszíves vezesd le nekem részletesen, hogy mihhez kell 100 millió forint!

2019. febr. 11. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 A kérdező kommentje:
Én nem mondtam semmilyen 100milliót!Szerintem félreírtad!
2019. febr. 11. 19:16
 18/24 anonim ***** válasza:

#13. *


Mert azóta töröltek egy választ.

2019. febr. 11. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
54%

nem unod még a kérdéseket? hány embertől akarod hallani hogy: -szép dolog szeretni az állatokat,de nem kell hozzá ez

-a büdös életben nem lesz annyi pénzed hacsak nem orbánviki eltitkolt gyereke vagy

-ez nem hobbi,rohadtkomoly dolog és millióból 1 ember tudja véghezvinni,nagyrészük már a fenntartásnál elvérzik

-fejezd be és gondolkodj reálisan,nem lehetsz több 15nél..adj ennek 5 évet és rájössz hogy lehetetlen amit elterveztél hacsak nem spórolsz rá 200évig vagy veszel fel egy akkora hitelt amit még az unokáid is fizetni fognak

2019. febr. 11. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 A kérdező kommentje:
Azért nem vaygok még teljesen belenyugodva mert nem tudom hogy mi mennyibe kerül!Az előbb keresgettem de semminek nem találtam meg az árát.
2019. febr. 11. 19:34
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!