Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook






Kategória: Állatok » Állatvédelem

A kérdés

Mi a teendő, ha tudomásom van olyan állatról melyet nem chippeltek és nem megfelelő körülmények között tartják?

Az állat nincs chippelve, valószínűleg a kötelező oltasokkal sem rendelkezik, és állandóan verték most pedig egy az udvaron elzárt részen tartják ahol nincs biztosítva számára a megfelelő mozgásmennyiseg?

(Bocsánat az ékezet hiányokért!)



Keress kérdéseket hasonló témákban: fontos, allatvedelem, kutyaveres

 2019. márc. 16. 20:47  Privát üzenet  

A válaszok
Jegyzőnek bejelentés.

A válaszíró 83%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/6Időpont 2019. márc. 16. 20:52 Privát üzenet
Hasznos számodra ez a válasz?
Jegyző+közeledben lévő állatvédelmi szervezetnek szólj, készíts fotókat is.

A válaszíró 54%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/6Időpont 2019. márc. 16. 20:58 Privát üzenet
Hasznos számodra ez a válasz?
A kérdező kommentje:

És a fajtamentők?

# 3/6Időpont 2019. márc. 16. 21:28 Privát üzenet
tetovált állatvédők vagy a szurkolók

A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/6Időpont 2019. márc. 17. 07:17 Privát üzenet
Hasznos számodra ez a válasz?
A kérdező kommentje:

Tetovált allatmentőknek jeleztem, olvasták a levelem, de ennyi. Válaszra sem méltatnak.

# 5/6Időpont 2019. márc. 18. 13:28 Privát üzenet

Lehet hogy csak elfoglaltak.

Mennyi ideje írtál neki



A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/6Időpont 2019. márc. 18. 15:16 Privát üzenet
Hasznos számodra ez a válasz?

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése



Kapcsolódó kérdések
Szerintetek kinek van igaza? Valóban rossz körülmények között él az a kutya vagy tulkapas?
Rossz körülmények között tartott, nem megfelelően ellátott kutya érdekében hol lehet bejelentést tenni, ahol foglalkoznak is vele?
Állatcsapda tapasztalásakor mi a teendő?
Mi a teendő, ha lovat találok?
A bíróságtól jött egy levelem hogy 8 napon belül 10 000-et be kell fizetnem, de ez anyagi körülmények miatt sajnos nem fog menni. Ilyen esetben mi a teendő? Lehet valami baj ha nem fizetem be?
Nem tudom követni ezt az egész nap fehér hús +rizs variációt mert elég rossz anyagi körülmények között élünk, ilyenkor mi a teendő?

Kérdések az Állatok rovatbólKérdések az Állatvédelem rovatból








Minden jog fenntartva © 2020, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!