Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » Hogyan segíthetek? Hová...

Hogyan segíthetek? Hová léphetek be?

Figyelt kérdés

Szeretném védeni a környéken élő állatokat.Nagyon sok hely van a falumban ahol szörnyű körülmények közt vannak tartva az állatok.

Sok kutya kikötve apró láncokon fedezzék nélkül piszkosan,betegen.

Egy másik helyen kis kennelekben bezárva több kutya soha nincsenek kiengedve egy pitbull kikötve az udvar közepén.

Máshol minden évben hagyják lefialni a kutyát a kölykök folyton kiszöknek,támadnak(ez nem a kutyák hibája hanem a gazdáé)ma is majdnem megtámadta az én kutyáimat séta során és majdnem elgázolta őt egy autó.

Folyton kóbor kutyák vannak mindenütt.Megvannak kötve ha elszöknek meg kóborólnak és így már több baleset is történt.

Szeretnék ez ellen tenni.Felhívni a figyelmet rá.Jobb otthont keresni ezeknek a szegény kutyusoknak.De nem tudok mit tenni mert nincsen jogon hozzá,hogy odamenjek és figyelmeztessem őket,hogy változtassanak rajta.Csinálják meg a kerítést,foglalkozzanak a kutyákkal,ivartalanítsák őket stb. Hiába megyek oda kinevetnének és nem érdekelnék őket.Nem értik meg egyszerűen már más szólt nekik és én is.

Állatvédő csapatba szeretnék tartozni.Szeretném ha lenne jogom odamenni és elvinni a kutyát ha a felszólítás ellenére sem cselekednek.


A szurkolók az állatokért csapat vonz leginkább.Mit kell tennem hogy bekerülhessek?

Egyébként nem vagyok tétlen itthon.Kóbor kutyákat fogadok be és keressek új gazdit.Kidobott beteg cicákat szoktam hazahozni ápolni majd gazdit keresni nekik.


17 évesen van bármi esélyem is erre?


2019. márc. 17. 14:16
 1/3 anonim ***** válasza:
34%
Az állatvédőknek sincs joguk elvenni egy állatot csak ha az állatkínzásnak minősül!Mert ha meg van kötve az nem az!(még!)Egy ilyen egyesületbe pedig akárki beléphet!Náluk kell érdeklődni hogy mit és hogyan kell csinálni!
2019. márc. 17. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha napi 24 ben láncon van, akkor jelentsd a jegyzőnél, úgy mint a kóbor kutyák gazdáit
2019. márc. 17. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

"Az állatvédőknek sincs joguk elvenni egy állatot csak ha az állatkínzásnak minősül!"

Akkor sincs. Hívhatod a rendőrséghez, írásban jelenthetett a jegyzőnek.

A kóbor kutyák, cicák befogadását folytathatod, az nagy segítség a legtöbb szervezetnek.

2019. márc. 17. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!