Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » Hova vihetném a husvéti...

Hova vihetném a husvéti nyuszit ha nem szeretném, hogy levágják?

Figyelt kérdés

A nagypapám egy olyan helyről hozta ahol levágják a nyuszikat, és vissza fogja vinni!

Ha találnék neki megfelelő helyet biztos elvihetném.( 19 éves vagyok vezetni is tudok )Megtartásra semmi esély!

Vas megye!!! Lehetőleg Szombathely kozelében lenne jó!


2019. ápr. 21. 15:03
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:

Egyetértek és nagyon fel is húztam magam. Össze vissza akadékoskodott a nő és közölte velem, hogy nem foglalkozhat minden megunt húsvéti nyuszival. Én meg így hát akkor miért is van ez a szervezet.

Nagyon örülnék ha kellene valakinek! Bárkinek! Már visszavitte a papa de még szerintem el tudnék menni érte!

2019. ápr. 22. 22:55
 12/21 anonim ***** válasza:
87%

"A nagypapám egy olyan helyről hozta ahol levágják a nyuszikat"

Már nem azért, de vannak ilyen helyek, ahol a nyulat vágásra szánják. Léteznek hústermelő fajták, amiket levágunk és megeszünk. Bár nem tudom, hogy mennyire legális ilyen helyről elhozni egy nyulat és visszavinni, de vannak a hobbicélból tartott törpenyulak és vannak haszonállatként tartott nyulak is. Ez utóbbit nincs mitől megmenteni.

2019. ápr. 23. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
20%
Ne lopd el az embertől a nyulát! Ő azért tartja, mert ételnek szánják. Egyáltalán mi a fenének kellett elhozni tőle húsvétkor? Simogatni? Jujj...
2019. ápr. 24. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
Ha olyan helyről hozta nagyapád a nyulat, ahol levágják, akkor az a nyuszi nem hobbicélra lett tenyésztve, hanem fogyasztásra. Én ettem már nyúlhúst, anyai nagyszüleim is tartottak egy időben nyulakat megenni, szép nagy házinyulak, akár egy kutya, nem a pici cuki kedvencek.
2019. ápr. 24. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim válasza:
0%
Perverz állatok vagytok. Én sem húsvéti nyuszit sem húsvéti gyuszit nem ennék meg. Őzet se meg semmi ilyet.
2019. ápr. 24. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
73%

Utolsó:


Te nem eszel húst?

Mitől húsvéti a nyuszi? Mert a papa húsvétkor kérte kölcsön? :)

2019. ápr. 24. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim válasza:
0%
Azért a csirkét meg ilyeneket ne hasonlítsuk már nyuszihoz. Mondjuk én marhát és birkát sem fogyasztok bár azokat azért mert büdösek mint a hal.
2019. ápr. 24. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Mi lett a lulival?
2019. ápr. 25. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
31%

Miért? A csirke nem élőlény, nem érez? Egy húsvéti napos csibe nem aranyos?

Na, perverz állat vagyol-e? :)

2019. ápr. 25. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
100%
Könnyen szidjátok a nyúlmentést, az eszetekbe jut hogy húsvét után hány megunt/szélnek eresztett nyúl kerül hozzájuk és a tökük tele van hogy egy rakás ember kidobható tárgynak nézi a nyulat ami miatt ők szívnak? Igen, a kérdező jó szándékkal ment hozzájuk csak sajnos lehet hogy aznap azt a nőt már 30-an felhívták hogy "vettünk húsvétra a gyereknek nyulat, nem kell neki vigyétek már el vagy kidobjuk az erdőbe" és a 31-edikkel már nem fog tudni olyan kedvesen beszélni.
2019. ápr. 25. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!