Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » A suliban van egy teknős...

A suliban van egy teknős akinek az akváriuma tiszta kosz, alga, penész vastagon, nagyon büdös és alig egy négyzetméter. Ez ugye így nem helyes? Mit tudnék csinálni?

Figyelt kérdés
2019. ápr. 29. 18:27
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

A mindenhova cipelés nem jó ötlet, főleg úgy nem, hogy kiszakítod a megszokott helyéről, és máshova teszed.


Köszönöm. :) Örülök, hogy életet készülsz menteni.

2019. máj. 1. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Éthordó doboz vizes ronggyal? Azt be tudod tenni a táskádba, tudom nem kényelmes de ha mondjuk kocsival hazavisznek 15 percet kibír benne a teknős és akkor tényleg nem tudják rád bizonyítani.

Nem támogatom a lopást alapból ha van más módszer (bár itt szerintem pont nem nagyon van) de itt most bevallom loptam már állatot mert olyan körülmények között tartották, azóta jó helyen van.

2019. máj. 9. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Utólsóval egyetértek. Sosem loptam és nem is akarok. De most... :/
2019. máj. 10. 16:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!