Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » Öreg kutyus szenved, mit tehetek?

Öreg kutyus szenved, mit tehetek?

Figyelt kérdés

Sziasztok,néhány hónapja elkezdtem dolgozni egy irodában ami egy telephelyen van,ezen a telepen van egy 13-14 éves kan németjuhász őrző kutya. Szegény nagyon nagyon rossz állapotban van az oldala be van esve,egy helyben fekve is nyűszög akkora fájdalmai lehetnek,alig tud járni és húzza a két hátsó lábát..többször felhoztam már a főnöknek,hogy legalább hívjon állatorvost hozzá..de szerinte még bírja a kutya..

Szerintem csak szenved és az altatással járna a legjobban..de nem vagyok állatorvos..rajtam kívül kb senkit nem érdekel a szenvedése sajnálják de nem akarnak tenni semmit..:(

Nem merek egyedül állatorvost hívni mert a telep főnök a főbérlőm és félek,hogy a lakhatásomba és a munkába kerülne ha elkezdenék önállóan szervezkedni..

De úgy érzem valamit tenni kell..esetleg valami ötlet? Névtelenül be lehet jelenteni az állatvédőknek? Tesznek valamit?


2019. jún. 4. 14:23
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
például válaszolhatnál egy privát üzenetre, ha már vette valaki a fáradságot, hogy elmondja, mit tehetnél....
2019. jún. 8. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

Sziasztok,kicsit eltűntem de nem voltam tétlen! :) Nem tudom olvassa-e még valaki de leírom mit sikerült tennem eddig..

Beszéltem a többiekkel sikerült meggyőzni őket,hogy segítsenek..lehet csak az kellett,hogy valaki elindítson valamit mert többen is beleadnak az orvosi költségekbe..:)

Beszéltünk a főnökkel azt mondta amíg neki nem kell fizetnie addig le*arja mit csinálunk a kutyával..

Kihívtuk a dokit,ízületgyulladása van szegénynek..protézissel lehetne teljesen gyógyult..de azt sajna nem engedhetjük meg magunknak..ezért kaptunk gyógyszert ami legalább a fájdalmain enyhít és rendeltünk táplálék kiegészítőt is.

Talán kicsit látom a javulást..ma végre újra a kapuban várt reggel!!Erre nem volt példa egy ideje..szóval ha nem is teljes a siker valamivel csak jobb lett..:)

Köszönöm szépen mindenkinek a választ és a segítséget! :)

2019. jún. 13. 08:17
 13/13 juliay válasza:
Hol található ez a telep?
2019. jún. 14. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!