Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Az anyám szenved a munkahelyén...

Az anyám szenved a munkahelyén, de nem akar váltani. Én semmit nem tehetek?

Figyelt kérdés
Mondtam neki, hogy végezzen el egy tanfolyamot, lenne olyasmi ami érdekli, pl a környéken mindenkinek ő csinálja a haját, lehetne fodrász. De neeem, a tanfolyam is drága, meg a többi. Már vagy 20 éve dolgozik egy gyárban, ami tönkretette az egészségét és alig keres többet a minimálbérnél. Mindig ideges és csak nyavalyog itthon hogy mennyire rossz minden, de nem mer változtatni. Mondjátok meg mit tehetnék én? Rossz ezt nézni...
2012. szept. 17. 20:30
 1/5 anonim ***** válasza:

Márpedig sajnos veszélyben van az egészsége.Mond el neki, hogy félsz, hogy baja esik és te a gyermeke vagy,aggódsz érte!

Valahogy győzd meg,mond el hogy fáj őt így látni.

2012. szept. 17. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ugye azt tudod,hogy 30 éves kor fölött mindenki meghalt?

Keressetek munkahelyet,de amíg nincs nem tud kilépni,mert sehova nem fogják felvenni.

2012. szept. 17. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Meglehet anyudat is érteni. Ha most otthagyja a munkahelyét könnyen meglehet, hogy nem kap másik állást. És a fodrászkodás is elég kétesélyes. Szerintem amit tehetsz, hogy elmondod neki, hogy félted és nem jó őt így látnod. De akárhogy is dönt neked mellette kell állnod, mert talán azzal segítesz neki a legtöbbet, na meg hogy a házimunkába is segítesz neki. :)
2012. szept. 17. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szereti a fodrászkodást amúgy, jól csinálja?
2012. szept. 17. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Az a baj, a fodrászat is nehéz eset. Ha elmegy szalonba, ott a rezsidíj, a bérlés elviszi a fizetését, főleg az elején, míg vevőköre sincs. Saját szalonra nyilván nem gondolhat. Meg aztán nem fiatal már annyira, van elég új a szakmában.

Állást is nehéz mást találnia, ha 20 éve gyárban dolgozik, gondolom 40 felett lehet. Keresgélnie mindenesetre kéne, de sajnos nem fognak sehol sem kapkodni utána. Esetleg másik gyárban bízhat, hátha ott jobbak a körülmények.

2012. szept. 17. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!