Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » Mi a baj a PETA-val?

Mi a baj a PETA-val?

Figyelt kérdés
Azon kívül, hogy egy Gary Yourofsky videóban hallottam, hogy Pamela Anderson mellével reklámozzák a vegánságot, mi a baj a PETA-val? Mert pl. ezen az oldalon is láttam pár negatív megjegyzést róluk, és nem nagyon volt megindokolva.

#vegán #Gary Yourofsky
2019. jún. 4. 17:38
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
80%

A válaszok közt leírtam a peta altatással kapcsolatos sz@rságait. Azon kívül hogy az elvakult habzó szájú állatvédők 0-ra értékeltek, az igazságot nem tudják/tudták megcáfolni

https://www.gyakorikerdesek.hu/allatok__allatvedelem__987386..


Igen,a peta lazán egészséges állatok ezreit altatja el, csak űgy.

Magyarországon a gyepmesteri telepek hasonló elven működnek, csak mondom.

2019. jún. 5. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
45%

* Indoklást nem fűztem hozzá, mertem nagyot gondolni és úgy döntöttem, ha valaki nem csak a zanzásított verziót szeretné olvasni, akkor rákeres a Google ban

#11

2019. jún. 5. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
79%

Hagyd rájuk. Egyszer embernek a PETA = állatvédők, tök mindegy mit csináltak, mert úgysem olvasnak utána. Ha az állatvédőket szidod (csak ennyit értelmeznek az egészből), akkor pedig te leszel a genyó, hiába írsz mellé linket meg érvet. Úgysem olvassák el, vagy azt hiszik csak egy provokátor vagy.

Ezeknek bármit érvelni pont annyit ér, mint egy vegánnak, hívőnek, lapos földesnek, ezoterikusnak elmondani, hogy amiben meggyőződéssel hisz, az nem biztos hogy igaz.

2019. jún. 5. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
67%
azért a gyepik nem lopnak el állatokat, hogy elaltassák, és sosem altatnak egyből. Ők csak a munkájukat végzik. Magyarországon ha nem akarsz kecskét tartani, akkor eladod, vagy levágod. Magyarországon ha nem akarsz kutyát tartani, akkor elajándékozod, vagy leadod gyepire, mert nem lehet megölni a kutyákat....
2019. jún. 5. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
78%

Tudom, van két hét ürelmi idő, meg azon kívül is szoktak várni stb stb.


De ettől függetlenül egészséges nem feltétlenül idős kutyákat itt is altatnak jócskán.

2019. jún. 5. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
70%
de ez azért van, mert nem lehet kutyát és macskát megölni. ha lehetne, akkor az a minimum 2 hét sem lenne meg
2019. jún. 5. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
14%
Ebben a kommentárdatban csak az az érdekes, hogy senkinek nincs személyes tapasztalata és első kézből szerzett információja a PETÁról, csak a fotelből jó érzés mogmondani a tutit.Kérdező, én is szoktam nézni a PETA videóit, olvastam pro és kontra a velük kapcsolatos sztorikat is, személy szerint nem értem , miért számit a tevékenységük propagandának, erőszakosnak, felháboritónak. Ezzel az erővel a világháborút se kéne tanitani az általános iskolában, mert erőszak volt benne és szegény gyerekekkel szemben ez felháboritó. Maga a történelem is tele van propagandával, a történelmet mindig a győztesek irják. Szerintem az a buta, aki ennyivel elintéz egy PETA-féle módszerekkel kommunikáló szervezetet. Sokakra igenis nagy hatással van a brutalitás nyers bemutatása. Szóval totál nem értek egyet az előttem szólókkal. Azt pláne nem tudom, ők mitől ilyen okosak és tájékozottak, annyi közük van a PETához, mint nekem vagy a kérdezőnek, magyarul semmi.
2020. nov. 16. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
14%
Még annyit tennék hozzá, hogy azt pláne nem értem, hogy "erőltetik a vegánságot", "gyilkosnak titulálnak" ...stb. Ha nektek nem tetszik a PETA, MIÉRT, MIÉRT, MIÉRT figyelitek a tevékenségüket ? Ha nem tetszik, ne nézzétek. Mindenkinek a saját felelőssége, hogy mit néz meg a neten, nem a PETA tehet róla, ha ti kiváncsiak vagytok rájuk. Ez olyan, mint amikor mindenki a hülye valóságshow-kat szidja , hogy milyen gáz nézni, meg mennyi butaság van benne, közben meg titokban ők is nézik otthon.
2020. nov. 16. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
76%

Egészséges állatokat ölnek halomszámra a semmire.


Ha becsukom a szemem és nem veszek tudomást a problémáról, nincs is probléma. Ez a felfogás minden ügyben előre vitte az emberiség felfogását pl szegénység, szexuális bántalmazás, családon belüli erőszak.

2020. nov. 30. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
0%
Senki nem ismeri személyesen a PETÁt, ezért csak a netes bulvárhírekből tud táplálkozni mindenki. Persze csak azt pontozzák le, aki ezt írta.
2020. nov. 30. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!