Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » Dolly kutya/macskavitamint...

Dolly kutya/macskavitamint érdemes megvenni? Vajon tényleg van benne valami?

Figyelt kérdés

Vagy ez is olyan, mint az emberi vitaminok, hogy senki nem vizsgálja be, csak bejelentési kötelezettség van?

Honnan tudjam, hogy jót teszek vele a kutyának, macskának?



2019. júl. 7. 17:45
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
73%
Állatorvosok szerint sz@.rt sem ér.
2019. júl. 7. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

Én biztosan nem venném meg.

Vannak bevált, megbízható márkák

2019. júl. 7. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

Sokaknak ez is "bevált", és megfizethető, nem egy vagyon.

Állatorvosi véleményt tudnál linkelni?

2019. júl. 7. 18:25
 4/17 anonim ***** válasza:

Nem kell vitamin ....

Normális táp kell nem pedig darling meg barátai .

Plusz én Brit care tápra szoktam nyomni lacaz olajat . Végeredmény teli energia és boldogság

2019. júl. 20. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

3 nagytestű kutyám van, a havi fizetésem rámenne az ilyen tápokra. :D

Most is változatosan étkeznek, de az ember is eszik mindenfélét, mégis szed mellé vitamint.

2019. júl. 20. 19:54
 6/17 anonim ***** válasza:
48%

Minek vállalsz be 3 nagytestű kutyát, ha a kajájukat sem tudod fizetni? Egyébként nekem 42 kilós kutyám prémium tápot eszik, havi 10 000 ft.


És arról nem hallottalál hogy a kutya gyomra, emésztése és kb mindene teljesen más mint az embernek?

2019. júl. 20. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

Jaj, mar megint ez a baromsag...


Mert mentett kutyak, vagy az utcan elnenek, vagy mar reg halottak lennenek. Nagy a kert, imadjuk oket, sok embernek az anyjaban nem volt olyan jo dolga, mint nekik itt.


A felelos allattartas NEM azt jelenti, hogy tobb tizezres tapot kell nekik venni. Az ember se premium dolgokon el.

Szerintem magadnak se veszed meg a parmai sonkat meg a lazacot.

Az olcsobb kutyakajak is teljes ertekuek. Minden bennuk van.

Teljesen felesleges ezzel nagyzolni es kidobni ra a penzt, mikor sok sajatmarkas legalabb annyira jo. Ha nem jobb.

2019. júl. 20. 20:34
 8/17 A kérdező kommentje:

Ja, 70 kilo korul van az egyik, a masik ketto kb 40-50, meg 30.

Nem egy 40 kilosrol beszelunk.

Amugy sem ez volt a kerdes.

2019. júl. 20. 20:35
 9/17 anonim ***** válasza:
59%

Ez nem nagyzolás hanem a szomorú igazság :D saját márkásban ugyanaz van ?! Nézz utána .

Ja bocs inkább ne nézz utána vedd meg a saját márkás termékeket és tömd beléjük a sok.vitamint a tescos táp mellé.

1példa : az előttem szólónak igaza van teljesen mas a kutya gyomor ... de csak gondolj bele ha a gyereked egész életébe csak a szemetet enné szerinted egy kis marslakócska vitamin vagy éppen jutavit javítana valamit a helyzeten ? Nem hinném ..de ha ennyire ellenséges vagy akkor minek.ide irkálsz ahelyett hogy éppen vitamint vásárolnál a kutyáidnak zsákszámra ?

Ui: 1 jó minőségű tápból pl a 80 kilós kutyádnak elég lenne napi 430 gramm vagy legyen 500 g és a kutyáid meglennének havi sokat mondok 30 ezer ft bol :)

2019. júl. 20. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

Nem tömöm beléjük a vitamint, heti 1x kapnak.

De ha már itt tartunk, én meg minden nap szedek, pedig én is vegyes étrenden vagyok.

Nem szemét minden, ami olcsó, de úgysem értitek meg.

Ezt nem igazságnak nevezik.

Nézzem meg? Mit?

Rá van írva, hogy teljes értékű, ennél többet nem tudok megnézni.

De biztos, hogy nem olyan, ahogy ti beállítjátok.

Szoktak csinálni különböző dolgokkal termékteszteket, és mindig az az eredmény, hogy a cégek sajátmásrkás dolgai magasan verik a túlárazott vackokat.

Hiába magyarázom...


Ismétlem: NEM EZ volt a kérdés.

2019. júl. 21. 10:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!