Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » Mi a kedvenc állatotok? Lehet...

Bogii bogso kérdése:

Mi a kedvenc állatotok? Lehet hobbiállat, haszonállat, stb -

Figyelt kérdés

mi az amid van ? és

amit vennél szived szerint, de nincs rá pénz

vagy nem megoldható hogy tarts? :)



2019. júl. 23. 16:43
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Kutya. 2 labradorom van. Amit szeretnék de anyagi okokból nem lehet az egy corgi.
2019. júl. 23. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
A kedvencem a macska fajtától függetlenül is, nagyon szeretem a cicákat. Egy ragdollom van jelenleg. Szívem szerint még egy ragdollt vennék :) illetve ha lenne kertes házam akkor kutyát. Golden retrit vagy labrador jellegűt. A husky, alaszkai malamut ami kinézetre tetszik, de őket nehéz idomítani, illetve a német juhász amit vennék, ha bármilyen állatot lehetne, gyerekkoromban német juhász meg mániás voltam, minden kutyát összesimogattam még valami bőrbetegséget is összeszedtem egy kóbortól, szüleim ki voltak akadva xD Meg persze fehér törpenyuszit, ékszerteknőst, csincsillaperzsát (volt perzsám, szegényke meghalt, nagyon hiányzik még mindig), meg kutyákat. Esetleg törpemalacot az is cuki, bár elképzelésem sincs, hogy kell törpemalaccal bánni xD
2019. júl. 23. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Két keverék kutyusunk van, imádom őket.


A kutyán kívül kedvenc állataim az elefántok, pillangók, baglyok, teknősök, szitakötők, aranysakálok, delfinek, lovak, farkasok.


A jövőben szeretnék majd ellátogatni elefánt, illetve farkas rezervátumba, hogy közelebbről is megismerhessem ezeket az állatokat.


18/L

2019. júl. 23. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
11%
Egy lovat, jó a fa..😋
2019. júl. 23. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen a válaszokat .

ment a zöld kéz .

nekem egy kiskancicám van(kiskanocskának hivom)

nagyon aranyos. mindig is ö lesz az elsö helyen


bár az utóbbi idökben. a kecske, és bárány is

foglalkoztat


kutya is van . bár nem vagyok sajnos valami jol vele nem tudtam betanitani stb nem nött ugy hozzám

de akarok en is venni kutyust is

akit az elejétol betanitok, és foglalkozok vele

. uszkár . tetszik... bár a csivava is jó hiszen az jó sokáig él 20évig is... de a többi kutyus is cuki

2019. júl. 23. 18:03
 6/15 anonim ***** válasza:

reálisan nézve macska, és kecske a teje miatt


földtől elrugaszkodva egy gyűrűsfarkú maki a macska mellé esetleg egy albínó wallaby

2019. júl. 23. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

köszönöm. :) hehe

jah es kihagytam a kutya fajtákbol a pulit,

nekem mindig megtetszik valami bár most ezek a régies kutyák tetszenek. :)

2019. júl. 23. 18:27
 8/15 anonim ***** válasza:
Én egy rókát szeretnék. (2 kandúr cicám van, imádom őket)
2019. júl. 23. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Nekem vannak macskáim kutyám és barim is. Ők a kedveneceim és szeretnék nagyon egy rókát. Imádom a rókákat. Na meg a lovakat és kecskéket.
2019. júl. 23. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Egy allando nosteny cicam van, meg neha ideiglenes befogadott cicak. Imadom a macskakat.

Szeretnek kutyat, disznot (nem mint haszonallat), kecsket es solymot is tartani egy nap.

2019. júl. 24. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!