Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » 17éves lánynak milyen kutya...

17éves lánynak milyen kutya alkalmas? Ajándékba szeretném neki mert tudom hogy vágyik rá!

Figyelt kérdés

És hogy milyet:

-ne egyen nagyon sokat

-kicsi vagy középtermetű

-legyen sétáltatható (ne rántsa el)

-olyan kis cuki-s legyen de még olyan vagány-os vagy hogy mondjam

-ára 25ezer körül

-kertesház de ne udvari kutya hanem bent lehetne a lakásban!

Milyen fajtát ajánlanátok?


2010. júl. 11. 22:07
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
100%
Utolsónak:és ennyiért kap szaporítótól egy bizonytalan egészségű/idegrendszerű kutyát.
2010. júl. 20. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó előttinek. Biztos jó helyről vetted...milyen ember az, aki a kutyáit alkuba bocsájtja?

Na mindegy. Maradjunk annyiban, hogy yorkit 50 alatt ne vegyél, mert minden bizonnyal előbb-utóbb kiderül, hogy miért volt ennyire olcsó.

2010. júl. 20. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
100%

Hát mindenképp menhelyit, de ha fajtatiszták közül, akkor a shih-tzu! Szerintem kis vagány kutya, több van benne mint egy ölebben. Árban láttam már 25000-ért, de a legtöbbet 30 fölött láttam. Jól meg kell nézni honnét veszed.


[link]


[link]


Off: Yorkit nem kapsz 25-ezerért. (max. szaporítótól)

2010. júl. 20. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim válasza:
54%

Hát én 11 éves vagyok és nekem egy bolonyese kutyám van nagyon aranyos 15-20 cm magas bár sokszor pimasz dolgokat csinál de hát ö is kutya :)

nagyon szeretem és én gyerek napra kaptam :)

2010. júl. 20. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!