Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Az a ketrec ami a papagájnak...

Az a ketrec ami a papagájnak is jó, jó lehet más állatnak?

Figyelt kérdés

Ilyen mókus/csincsillára gondoltam akik nagyokat ugrálnak.

Lehet hogy hülye kérdés ,le lehet szólni érte de én nagy különbségeket nem veszek észre köztük .



2019. szept. 1. 15:19
 1/4 anonim ***** válasza:
Mekkora?
2019. szept. 1. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A legtöbb forgalomban lévő, itthon elterjedt ketrec sem papagáj, sem mókus vagy csincsilla tartásra nem alkalmas. Érdemes külön méretre készítettni, sokan foglalkoznak ezzel.

De ha méretet írsz, többet tudunk mondani.

Annyi biztos, hogy mindhárom fent írt állatnak nagy a mozgásigenye.

2019. szept. 1. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A mókusnak és a csincsillának is nagy ketrec kell több emelettel és a mókust ki is kell naponta engedni, mert nagyon nagy a mozgás igénye.
2019. szept. 1. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Jajj bocsánat ,idióta vagyok tényleg le kellett volna írnom a méretet csak megöl a kíváncsiság .

Ami azt illeti nem tudom a méretet mert évekkel ezelőtt volt unokatesomeke és abban tartottak 2 papagájt.

Most a mamáméknál van akik messzebb laknak és nem tudják lemérni .Szóval aki tudna segíteni ebben kérem várjon pár napot amíg eljutok odáig hogy lemerjem.

Elnezest

2019. szept. 1. 16:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!