Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Állatok » Egyéb kérdések

A kérdés

Az a ketrec ami a papagájnak is jó, jó lehet más állatnak?

Ilyen mókus/csincsillára gondoltam akik nagyokat ugrálnak.

Lehet hogy hülye kérdés ,le lehet szólni érte de én nagy különbségeket nem veszek észre köztük .

Keress kérdéseket hasonló témában: állat

szept. 1. 15:19  Privát üzenet  

A válaszok
Mekkora?

A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/4Időpont szept. 1. 15:42 Privát üzenet

A legtöbb forgalomban lévő, itthon elterjedt ketrec sem papagáj, sem mókus vagy csincsilla tartásra nem alkalmas. Érdemes külön méretre készítettni, sokan foglalkoznak ezzel.

De ha méretet írsz, többet tudunk mondani.

Annyi biztos, hogy mindhárom fent írt állatnak nagy a mozgásigenye.

A válaszíró 83%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/4Időpont szept. 1. 15:45 Privát üzenet
A mókusnak és a csincsillának is nagy ketrec kell több emelettel és a mókust ki is kell naponta engedni, mert nagyon nagy a mozgás igénye.

A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/4Időpont szept. 1. 15:50 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Jajj bocsánat ,idióta vagyok tényleg le kellett volna írnom a méretet csak megöl a kíváncsiság .

Ami azt illeti nem tudom a méretet mert évekkel ezelőtt volt unokatesomeke és abban tartottak 2 papagájt.

Most a mamáméknál van akik messzebb laknak és nem tudják lemérni .Szóval aki tudna segíteni ebben kérem várjon pár napot amíg eljutok odáig hogy lemerjem.

Elnezest

# 4/4Időpont szept. 1. 16:14 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Mekkora méretű ketrec lehet az ideális két kis sándor méretű papagájnak?
Ez mennyi hullámos papagájnak lenne elég? (ketrec)
Két hullámos papagájnak mekkora ketrec lenne ideális, ha?
Hol vehetnék kalitkát/ketrecet egy hullámos papagájnak?
4 papagájnak elég egy 100×60×50 ketrec ugy hogy egész nap kivannak engedve csak aludni/enni járnak be? 4 hullámos vagy nimfa
4 papagájnak mekkora ketrec kell? 2 hullámos és még 2 (nem tudom még)

Kérdések az Állatok rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!